Superbox sayfa yüklememe problemi

Muhammed ORAL

Centipat
Merhabalar,

Konu biraz kafa karıştırıcı olduğu için başlığı doğru yazamamış olabilirim. Turkcell superbox kullanıyorum 7 aydır. Dün gece 3 civarı bütün sayfalara erişimim koptu biraz uğraştım araştırdım bir şeyler denedim bir şekilde bazı sitelere erişim sağlayabildim. Sıkıntı şu ki çoğu siteye hala erişimim yok. İnternette gördüğüm her şeyi denemiş olabilirim ve hiçbir sonuç elde edemedim. Farklı tarayıcılar, DNS adresleri, proxy ayarları, çerezleri silme, ağ ayarlarını sıfırlama, tarayıcıları silip kurma kısacası önerilen her şeyi denedim ama bir sonuca ulaşamadım. Müşteri hizmetlerini aradığımda genel bir problem yok, güncellemenizi yaptık, ayarlarınızı yaptık sorun hala devam ediyorsa sorun sizlik dediler. Uğraştım çözemedim tekrar aradım. Bu defa genel bir problem olduğunu söylediler. Ben de bir alt sokakta oturan arkadaşıma mesaj attım problemle alakalı hayır bende bir sorun yok dedi. Kafam allak bullak aşırı karışık. Twitch'e girebiliyorum ama yayın izleyemiyorum, YouTube sorunsuz, Faceit'e kesinlikle giremiyorum. Discord'a dahi bağlanamıyorum ki sildim yeniden yükleyemedim çünkü Discord'un sitesine giremiyorum. Uzun süre bekledikten sonra hata veriyor bağlanamadığım site o da ERR_TIMED_OUT şeklinde. Bu hataya dair önerilen birçok şeyi yaptıysam da bir sonuç alamadım.

Uzun bir yazı oldu okuyupta hala yardım etmeye enerjisi olan arkadaşların yardımına açığım.

Dostum yalnız değilsin. Aynı sorun bendede var 21 nisan gecesi 03.10 civarlarında kesinti oldu. Turkcelli aradım modemi resetleyip güncelleştirdiler ama işe yaramadı hala beklemedeyim bende bakalım ne zaman sorunu çözücükler. 2 siteden 1 ine girmiyo nerdeyse çok saçma bir sorun. Şimdilik vpn kullanmanı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı