Superonline 1000 Mbps internet taahhütünde 5 TB indirme maddesi var

Kaç tb oldu hocam ?
Çok kullanmadım, zamanım yok. Son 3 akşamdır tam sayacı işleteyim diyorum. İşim çıkıyor, kapatıyorum. Çünkü eve gelmem tekrar 10 saati buluyor. Bilgisayar boşa çalışmasın diye kapatıyorum.
PNG görüntüsü 2.png

Turkcell aşım yapınca herhangi bir yöntem uyguladı mı? (arayarak uyarma, paket hız düşürme vb)
Kimse aramadı. Hızım yine aynı. Hatta dün aradılar, sitede oturuyorsunuz, eve kadar 10 Gbit hız alabişiyorsunuz, eğer 10 Gbit kullanmayı düşünürseniz, site kampanyası yapabilir, fiyat verebiliriz dediler. Fiyatını sordum. Katılımcı sayısına göre değişir dediler. Ama hem benim burda bu konulardan anlamayan bir sürü mal var, çoğunluğu sağlayamam, hem de benim 10 Gbit kullanacak ne ethernet portum var, ne de bilgisayarımda onu kullanacak işlemci gücü var.

Güncelleme var mı hocam :)
Herhangi bir şey yok. Hatta enteresandır ki upload hızım 93Mbit ölçülüyor. 😂
Superonlinenin taahhüte koymuş olduğu kotayı geçtikten sonra çok fazla kullanamadım interneti. Hızım yine aynı. Taahhütteki kotayı geçtiniz, bilmem ne yaptımız diye arayan soran da yok.
DB88985D-F1C2-4EFD-9CFE-721D0BD98AF1.jpeg

Dosya Ekleri

• 31E7B15D-396D-448D-B73E-8BC36F7D0EC8.jpeg
    31E7B15D-396D-448D-B73E-8BC36F7D0EC8.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 84
Çok kullanmadım, zamanım yok. Son 3 akşamdır tam sayacı işleteyim diyorum. İşim çıkıyor, kapatıyorum. Çünkü eve gelmem tekrar 10 saati buluyor. Bilgisayar boşa çalışmasın diye kapatıyorum. Eki Görüntüle 1444843
Hocam bir forumda, eğer 1 ay içinde 20 TB'den daha falza Upload yaparsak, "abuse" kapsamına giriyormuş bu ve aboneliğimiz feshediliyormuş. Bu doğru mu? Cidden sınır var mı?

Hocam bir forumda, eğer 1 ay içinde 20 TB'den daha falza Upload yaparsak, "abuse" kapsamına giriyormuş bu ve aboneliğimiz feshediliyormuş. Bu doğru mu? Cidden sınır var mı?
Hiç 20TB upload yapmadım. Çünkü hiç zamanım olmadığı için bu ay kullandığım download ve kullandığım internet miktarı ortada. Bu nedenle bir bilgim yok maalesef.
E3FAF22C-D4FA-47F7-8436-653366F7D031.jpeg

Günlülk 170 küsur GB ediyor ve gerçek anlamda komediden daha öte zavallı bir durum. Turkcell bu kafayla ve kendince kurnazlığıyla devam etsin müşteri kaybetmeye.

Geri
Yukarı