SuperOnline Başvuru Süreci

Yaklaşık 3 hafta önce başvurduğum Turknet'i öneririm. Yeni hat çekilmesini talep ettiğim için 1 ayı bulabileceğini söylediler. Bu hafta sonu hattın çekileceğini belirttiler. Onun dışında fiber altyapınız varsa Turkcell Superonline, kablo altyapınız varsa Türksat Kablo öneririm.

AKK 2018'in sonunda yani 2019'da kalkıyor. Daha ucuza daha yüksek hız ve sınırsız internet sunduğu için Turknet'i önerdim ama Turknet'e karşı ön yargınız varsa tavsiye etmem. TTNET ve Turkcell'in paketlerine bakın derim. Hangisi daha uygunsa onu alabilirsiniz.

AKK 2018'in sonunda yani 2019'da kalkıyor. Daha ucuza daha yüksek hız ve sınırsız internet sunduğu için Turknet'i önerdim ama Turknet'e karşı ön yargınız varsa tavsiye etmem. TTNET ve Turkcell'in paketlerine bakın derim. Hangisi daha uygunsa onu alabilirsiniz.

Hiç bir şeye önyargım yok insanlar fikrini belirtince hemen ön yargınız, fanboyluk ayakları yapılmasını sevmiyorum açıkcası. TTNET gerçekten berbat Turkcell i daha denemedim fikirlerinizi sordum, fikirlerimi söyledim. Bir şeye ön yargımın olduğu yok.

Ön yargınız var demedim varsa dedim. Turknet'e geçişte sıkıntılar olabiliyor bu yüzden ön yargılı birisi diğerlerine göre daha fazla çileden çıkabiliyor. ADSL tarafında altyapınız yine Türk Telekom tarafından sağlanacağından hizmet tarafında değişiklikler oluyor. Turkcell'in sitesindeki paket fiyatları diğerlerine göre çok yüksek kalıyor. Müşteri hizmetlerini arayıp sitede olmayan paketleri alma imkanınız olabilir. Bazı taahhütlü paketlerde kurulum ve modem dahil olduğu söyleniyor ama yinede aradığınız zaman sormanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı