Supplement tavsiyesi

ACExACE

Hectopat
Creatine ve multivitamin kullanıyorum, bunlar dışında gelişimimi cidden iyi yarar sağlayacak,
Parama değecek supplementler var mı?
Not günlük proteinimi alıyorum.

Son düzenleme:
Vitamin değerlerinize baktırmadan vitamin takviyesi almanızı önermem. Kreatini ise et ve balıktan almanız daha sağlıklı olur. Anladığım kadarı ile bütçesel sorun yok zaten.

Ne zamana kadar etten kreatin alabilir? Günlük kreatinini alması için en az 1-2 kg et yemesi gerekiyor. Ne zamana kadar bunu devam ettirebilir? Bütçesel sorunum yok diye de bu kadar abartmaya gerek yok. Piyasadaki en saf kreatin bile bu masraftan ucuza gelir.

Ne zamana kadar etten kreatin alabilir? Günlük kreatinini alması için en az 1-2 kg et yemesi gerekiyor. Ne zamana kadar bunu devam ettirebilir? Bütçesel sorunum yok diye de bu kadar abartmaya gerek yok. Piyasadaki en saf kreatin bile bu masraftan ucuza gelir.

Hocam zaten 1 kg et de yemiyorum ama günlüknet veya tavuk her gün istisnasız tüketiyorum ek olarak da 5 6 gram creatin alıyorum.

Zaten kreatinin fazlasını vücuttan atacak. Thor'un çekicini kaldırmıyorsa bi insan günlük 2.5-3 gramdan fazla kreatin ekstra olarak almamalı. Ekstra almasanda vücudunda oluşan bir sentez zaten.

Geri
Yukarı