Suriye'de protestocular Türk bayrağımızı yaktı

Besle kargayı oysun gözünü, iyi oluyor. Kusura bakmayın ama bizim kadar geri zekalı bir millet yok.
Ağlamak istiyorum, ben neden orta doğu ülkesinde doğdum?

Ey Allah'ım sen bizleri bir 5 sene daha sınama ülke buna hazır değil şöyle bir düşündüm gerçekten korkunç.

Türk Bayrağını yakan şahıs yakalanmış.

"Geçtiğimiz gün, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi Azez’de, tahrik ve provokasyon amacıyla şanlı bayrağımızı yakma girişiminde bulunan A.E.H. ve ona yardım eden M.H.; Emniyet İstihbarat, Kilis Emniyet Müdürlüğümüz ve Azez Askeri Şurta'nın ortak operasyonu ile yakalandı. Diğer şüphelilerle ilgili tespit ve yakalanma çalışmaları devam ediyor."

Not: Bu kişi karakola getirilirken merdivenden düştü heralde emniyet önden fotosunu yayınlamamış(!) Ağzı burnu biraz dağınık heralde.

1660398099682.png

Türk Bayrağını yakan şahıs yakalanmış.

"Geçtiğimiz gün, Fırat Kalkanı Harekat Bölgesi Azez’de, tahrik ve provokasyon amacıyla şanlı bayrağımızı yakma girişiminde bulunan A.E.H. ve ona yardım eden M.H.; Emniyet İstihbarat, Kilis Emniyet Müdürlüğümüz ve Azez Askeri Şurta'nın ortak operasyonu ile yakalandı. Diğer şüphelilerle ilgili tespit ve yakalanma çalışmaları devam ediyor."

Not: Bu kişi karakola getirilirken merdivenden düştü heralde emniyet önden fotosunu yayınlamamış(!) Ağzı burnu biraz dağınık heralde.

Eki Görüntüle 1484309
O bayrağı yakan kişiye kısasa kısas yapılmalıydı. Sonuçta o bayrak oyuncak değil kaç kişi canını verdi o bayrak için.

Geri
Yukarı