Suriye'de protestocular Türk bayrağımızı yaktı

Ben mültecilere karşı"ırkçıyım" ve bu özelliğim ile her zaman gurur duyuyorum ırkçılık kötüyse madem alın evinizde siz bakın.

Ben mültecilere karşı"ırkçıyım" ve bu özelliğim ile her zaman gurur duyuyorum ırkçılık kötüyse madem alın evinizde siz bakın.

Söylemleriniz tam 15-16 yaş gurubu söylemi.

Irkçılık kötüyse madem alın evinize siz bakın. Irkçıyım ve bu özelliğim ile her zaman gurur duyarım...

20 yaş üstü yetişkin ve üniversite mezunu birinin söyleyemiyeceği laflar bunlar.

Türkiye dış işleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun 'Suriye rejimi ile muhaliflerin anlaşması lazım sözleri sonrası Türkiye'nin kontrolündeki Suriye / Azez bölgesinde protestolar yapılıyor. Bir grup Türk bayrağımızı yaktı! Kaynak:
İşte yok din kardeşi yok sorunları var diye alırsak ülkeye bu olur. Şimdi adamlar bizi kendi ülkemizden atmaya çalışıyor. Atatürk burada olaydı bu ülke bu hallere gelmez idi.

Bu konunun birebir aynısını Çarşamba yada Perşembe açtım ama reddedildi, fark nedir?

Söylemleriniz tam 15-16 yaş gurubu söylemi.

Irkçılık kötüyse madem alın evinize siz bakın. Irkçıyım ve bu özelliğim ile her zaman gurur duyarım...

20 yaş üstü yetişkin ve üniversite mezunu birinin söyleyemiyeceği laflar bunlar.
Her yerde bunu yazmaktan sıkılmadın mı? O 15-16 yaşında dediğin adam emin ol övündügün senden daha zekidir, vicdanlıdır. Ben 18 yaşında Arap ve Yahudi ırkçısı biriyim ama bunlara karşı Yahudileri bile desteklerim. Milliyetçilikten çok uzak arap sevdalısı birisin.

Ben 18 yaşında Arap ve Yahudi ırkçısı biriyim ama bunlara karşı Yahudileri bile desteklerim.
Arap veya Yahudi olmak suç değildir. Suç kişiseldir ve yalnızca suçu işleyeni ilgilendirir. Olaya mantıksal anlamda yaklaşmak yerine duygularınızla yaklaşıyorsunuz. Bunun çözüme olan etkisi yok bile.

Arap veya Yahudi olmak suç değildir. Suç kişiseldir ve yalnızca suçu işleyeni ilgilendirir. Olaya mantıksal anlamda yaklaşmak yerine duygularınızla yaklaşıyorsunuz. Bunun çözüme olan etkisi yok bile.

Çözümü ne sen, ne de ben üretebilirim. O yüzden herkes ayrı şekilde kendi dalgasında. Arap veya yahudi olup bu ülke için kendini feda edenler geçmişte illaki olmuştur, bunlar benim için meclistir ve sözlerim meclisten dışarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı