SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Emir121w

Hectopat
Daha fazla  
Aldığım hatanın ismi = System service exception eğer fotoğrafını çekebilirsem atarım ama şu anlık CMD'yi yönetici açıp sfc/scannow yazınca ekteki görsel çıkıyor.
Sistem:
GTX 750 2 GB.

Dosya Ekleri

• cmd.jpg
    cmd.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 27
Dump dosyası nerede?

Dump dosyası nerede?

Nedense yaparken böyle bir şey oluyor.

Dosya Ekleri

• as.JPG
    as.JPG
    45,7 KB · Görüntüleme: 29
Dosyalara kopyala deyip masaüstüne sağ tıklayıp yapıştır deyin. Daha sonra o dosyaları arşivleyin. Ek olarak DISM yapın, SFC işe yaramamış. (İlk 3 adım.)

Dosyalara kopyala deyip masaüstüne sağ tıklayıp yapıştır deyin. Daha sonra o dosyaları arşivleyin. Ek olarak DISM yapın, SFC işe yaramamış. (ilk 3 adım.)

Bunlar mı?

Dosyayı herkese açık paylaşmalısınız. Eğer yapamazsanız MediaFire'a upload edin. @KojiroHyuga04 konuya yazmışsın bu konu senindir. :)
Hocam deme öyle estrağfirullah.
Bulabildiğim tek şey Vanguard. Onu kaldıralım. Hata Görüntüleyicisi Raporu oluşturun, MediaFire üzerinden yükleyin ve @Enes3078 hocamı etiketleyin. Bu rapor işinden pek anlamıyorum.

Bulabildiğim tek şey Vanguard. Onu kaldıralım. Hata görüntüleyicisi raporu oluşturun, MediaFire üzerinden yükleyin ve @Enes3078 hocamı etiketleyin. Bu rapor işinden pek anlamıyorum.

Vanguard eğer Valorant'dan bahsediyorsanız ben Valorant oyununuda açamıyorum zaten oda hata veriyor :D
Bulabildiğim tek şey Vanguard. Onu kaldıralım. Hata görüntüleyicisi raporu oluşturun, MediaFire üzerinden yükleyin ve @Enes3078 hocamı etiketleyin. Bu rapor işinden pek anlamıyorum.

Hata görüntüleyicisi raporu nasıl oluşturuluyor ? @Enes3078 @KojiroHyuga04

Son düzenleme:
Aşağıda rehberi mevcut.

Geri
Yukarı