Taliban 100 kadın öğrencinin üniversite için Dubai'ye gitmesini engelledi

Çok doğru demişsiniz, ilk defa forumda böyle birlerini görmekten hayret ettim vallahi. Yönetimin yanlış kişilere geçmemesi gerek sorun da orada. Sonumuz İran gibi olur(mezhep farkı olsa bile). Türk milleti zekidir diyeceğim fakat artık eski türkler gibi çağa ayak uyduranlardan değiliz.

Forumda düzgün insan sayısı çok azaldı bu sıralar. Umarım yaş kitlesi düzeltilir forumun.

Forumda düzgün insan sayısı çok azaldı bu sıralar.
Konuda daha önceden göz ardı ettiğim birileri var ama ne yazdığına hiç bakmadım bile. 31 yaşına girmeme 3 gün kaldı, bu kadar yılda öğrendiğim şeylerden biri bazı kişilerle tartışmanın seni sinir etmekten başka bir işe yaramadığı. Böyle tipleri gördüğüm anda engeli basıyorum, sonra bir sürü konuda alıntılarda göz ardı ettiğim mesajların uyarılarını görüyorum ve hiçbirine bakmadan sinirimi bozmadan hayatıma devam ediyorum. :D Tavsiye ederim, çok daha huzurlu oluyorsun.

Konuda daha önceden göz ardı ettiğim birileri var ama ne yazdığına hiç bakmadım bile. 31 yaşına girmeme 3 gün kaldı, bu kadar yılda öğrendiğim şeylerden biri bazı kişilerle tartışmanın seni sinir etmekten başka bir işe yaramadığı. Böyle tipleri gördüğüm anda engeli basıyorum, sonra bir sürü konuda alıntılarda göz ardı ettiğim mesajların uyarılarını görüyorum ve hiçbirine bakmadan sinirimi bozmadan hayatıma devam ediyorum. :D tavsiye ederim, çok daha huzurlu oluyorsun.

Aynen öyle. Özellikle fanboy ve yaşı küçüklere laf anlatılmıyor.

Ben boşuna mı dedim Kabil Üniversitesi Tecavüzcülük bölümünü kazandığımı (!)

Geri
Yukarı