Tanrı, tanrı yaratabilir mi?

Yazdığın yazıdan bahsettiğin tabirden ve resminden yaşını tahmin edebiliyorum bu kafayla çok ilerlemezsin haberin olsun. Tamam en büyük ateist sensin tabii ateistliğin ne olduğunu biliyorsan.
Kimsenin yaşı seni ilgilendirmez. İnanmadığı şeye "Ya Rabbim, sen büyüksün." mü diyecekti?

Hiçbir şey yaratılamaz. Yani hiç yokken ortaya çıkarılamaz. Hiçbir şey var olmamıştır, yok da olamaz. Bu yüzden, birtakım sözler fısıldanarak yoktan bir şeyin ortaya çıkarılması mümkün değildir. "Yaratma" kavramı insan aklının ürettiği ve bir gerçekliğe karılık gelmeyen kavramlardan biridir.
Gereksiz ateizm lakırdıları yapmayalım dostum bir zahmet. Tanrı tanrı yaratabilir mi sorusuna cevap verebilmek için Tanrının varlığını kabul etmemiz gerekiyor önce. Her yerde ateistliğinizi göstermenize gerek yok.

Gereksiz ateizm lakırdıları yapmayalım dostum bir zahmet. Tanrı tanrı yaratabilir mi sorusuna cevap verebilmek için Tanrının varlığını kabul etmemiz gerekiyor önce. Her yerde ateistliğinizi göstermenize gerek yok.
Görürsen haber ver ben de varlığını kabul edeyim. Ayrıca nerede ne yazıp yazmamam gerektiği konusunda sizden izin alacak da değilim. Haddinizi bilmenizi ve bir şikayetiniz varsa forum yönetimine iletmenizi tavsiye ederim.

Görürsen haber ver ben de varlığını kabul edeyim. Ayrıca nerede ne yazıp yazmamam gerektiği konusunda sizden izin alacak da değilim. Haddinizi bilmenizi ve bir şikayetiniz varsa forum yönetimine iletmenizi tavsiye ederim.
Hala gereksiz tavırlar, tepki görmekten korkuyorsan mesajlarıma yanıt verme, kendi fikrini belirt sana zahmet. Ben sana Tanrının varlığını kabul et veya etme demiyorum, neye inandığın umrumda da değil. Konuya yorum yaparken başlığı okursanız daha sağlıklı olur. Haddimi de sana soracak değilim.

Geri
Yukarı