Tanzim satışlar neden artık yok?

Geçen Fatih'e gitmiştim bir tane "varlık kuyruğu" gördüm orada ve baya uzun bir kuyruktu 😄

Sabahın erken saatleriydi, daha açılmamıştı bile ama o kuyruk var ya o kuyruk... O kadar varlıklıyız ki millet sabah erkenden uyanıp daha açılmamış bir yerde uzun süre kuyrukta bekleyebiliyor. Varlıklı olmasak düşünemiyorum bile.
Ben her gün önünden geçiyorum. Edirnekapı'da bahsettiğin yer büyük ihtimalle :D

Ben her gün önünden geçiyorum. Edirnekapı'da bahsettiğin yer büyük ihtimalle :D

Aynen öyle. Karga daha şeyini yemeden insanlar nöbet tutmaya başlıyor. Sonra adı varlık kuyruğu oluyor 😄

Devlet zararına mal satıyor. Çiftciyi desteklemek yerine seçim kavgası veriyor.

Benim aklıma takılan o teraziler makineler ve zarar edilerek alınan ürünler, hepimizden verigi alınarak yapılıryor. Eee neden millet hala bunları görmezden geliyor hedef ile umutlanıyor, bu kandırılmak değil midir sorarım size!

Son düzenleyen: Moderatör:
Devlet zararına mal satıyor. Çiftciyi desteklemek yerine seçim kavgası veriyor.

Benim aklıma takılan o teraziler makineler ve zarar edilerek alınan ürünler, hepimizden verigi alınarak yapılıryor. Eee neden millet hala bunları görmezden geliyor hedef ile umutlanıyor, bu kandırılmak değil midir sorarım size!

Yahu tanzim kuyruğunda bekleyen güruh sizce bunu düşünebilecek bir zekaya sahip mi? Şu tiplere baksanıza bi':

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yahu tanzim kuyruğunda bekleyen güruh sizce bunu düşünebilecek bir zekaya sahip mi? Şu tiplere baksanıza bi':

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Harbiden cahilliklerini hiç önemsemiyorum ama şu tuhaf davranışları gerçekten mide bulandırıcı. İnsan cahil olabilir bu hiç önemli değil ama ahlaksız olmamalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı