Tarayıcılardan internete girilmiyor

Hhkacmaz

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhabalar.
Bilgisayarımdan Chrome ve Explorer kullanarak internete giremiyorum. Chrome hiç açılmıyor ve Explorer'da da sayfa açılmıyor Explorer açıldığı halde. Eset antivirüs programı kullanıyorum ama başlangıçta açılması gereken program açılmıyor. Sonrasında kısayoldan açmak istediğimde de açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Internet Complete Repair programı yükleyin. Tüm seçenekleri işaretleyip tarama işlemi gerçekleştirin.
Internet Complete Repair.zip
Güvenlik sekmesinde bulunan AdwCleaner ve Malwarebytes ile zararlı taraması yaptırın.
Güvenlik
Sistem bakım yönergelerini uygulayın.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

Tarayıcı güncellemelerini kontrol edin.
chrome://settings/help
Screenshot.png

konuyu açtığımın ertesi gününde bilgisayarı açtığımda hiç bir problem yaşamadan kullanabildim. Neden böyle yaptığına bir anlam veremedim. Teşekkürler ilginiz için

Sorun kendi kendine çözüldü yani. VPN kullanıyor muydunuz? Neyin düzelttiğine dair bir fikriniz var mı? Ziyaretçiler için işe yarar bir bilgi olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı