Tatlı bira önerisi

Corona, Miller, Mariachi. İçimi neredeyse en kolay ve hafif biralar. Tatlı olarak da Hoegaarden diye bir bira var. Ben pek sevmedim. Resmen biranın içine küp şeker atılmış gibi.

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi tatlı bira önerisi istiyorum. Ağızda güzel bir tat bıraksın. Toprak tadı gibi olmasın yani.

Niye kendinize zarar veriyorsunuz he bira içmek günahdır! Anlamıyorum bizim milletimiz müslüman ama sözde müslüman hristiyandan hiçbir farkınız kalmıyor bu lanet şeyi içince.

Niye kendinize zarar veriyorsunuz he bira içmek günahdır! Anlamıyorum bizim milletimiz müslüman ama sözde müslüman hristiyandan hiçbir farkınız kalmıyor bu lanet şeyi içince.
Size ne? Kimseye zarar vermediği sürece istediğini yapabilir. Sen içmeyebilirsin ama içene de saygı duymak zorundasın. Ne zaman sana, ailene, malına vs. zarar verirse o zaman söz hakkın olur. Kararında tüketilirse zemzem suyu kadar faydalı ve zararsızdır.

Anlamıyorum bizim milletimiz müslüman ama sözde müslüman, hristiyandan hiçbir farkınız kalmıyor bu lanet şeyi içince.
İnsanları karakterleri ve davranışlarına göre yargılamanızı öneririm. Gün gelir bir hristiyanın yardımına muhtaç kalabilirsiniz. İnancınız varsa hristiyanları da Allah yarattı bu durumda. Allah'ın yarattığı insanları kötülemek, yargılamak size bir şey katmaz. Umarım yakın zamanda bu yanlışınızdan dönersiniz.

Size ne? Kimseye zarar vermediği sürece istediğini yapabilir. Sen içmeyebilirsin ama içene de saygı duymak zorundasın. Ne zaman sana, ailene, malına vs. zarar verirse o zaman söz hakkın olur. Kararında tüketilirse zemzem suyu kadar faydalı ve zararsızdır.

Dediklerinize katiliyorum fakat zararsiz demeniz yanlis sigara uyuşturucu gibi alkol de zarar veriyor vucuda. Az içersen az çok içersen çok zarar verir orası ayrı.

Geri
Yukarı