Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben anlamıyorum abi galiba forumdakiler 13 yaşında bakın daha yeni doğmuş bebekleri, çocukları, insanları, anneleri öldürmesini desteklemek insanlık mıdır? Arapları bende sevmiyorum genel olarak ama hepsi kötü değil aralarında çok iyi insanlar var. Ayrıca AKP'nin siyasal İslam yönetiminden dolayı islama neden saldırıyorsunuz sıkıntınız nedir? Bu adam doğu türkistandaki zülmü destekleyen yorum atmış siz Türk müsünuz peki hala desteklediğinize göre? Ben AKP'li CHP'li değilim Technopat gerçekten yararlı bilgiler olan bir forum birçok kişi yararlandı yararlanmaya devam ediyor. İşiniz gücünüz İslam düşmanlığı olmuş Allah islah etsin.

Biz tarafsızız bazılarımız da İsrail yanlısı ama asla bize ihanet eden bir milleti desteklemeyiz. Çocuklar umurumda mı? Değil. Orada bir savaş var sonuçta.

Bu Technopat'ın kaybı olacaktır. Kişisel hesaptan paylaşılan yazıların size bir zararı olmazdı asıl şimdi zararı olacak. Hani düşünce özgürlüğü? Webtekno gibi olacak burasının sonuda. Hafiften uzaklaşalım biz.

Çok doğru bir karar. Technopat’a zarar vermeye başladı paylaşımları. Sevseniz de sevmeseniz de burası Müslümanların çoğunlukta yaşadığı bir ülke. Ateist olabilirsiniz. İslamı sevmiyor olabilirsiniz ama insan düşmanı olamazsınız. Sonuçta Emin Çıtak falan da ateist. Ama böyle şeyler yapmaz diye düşünüyorum. Baltaş’ın tweetleri resmen insanlık dışıydı. Özellikle İsrail’i savunma şekli bile mide bulandırıcı. Adeta dünyadaki herhangi bir müslümanın ölmesi ona haz veriyor.
Çok öfkeli. Nefret dolu bu topluma, kültüre, dine, müslümanlara. Olan her şeyi İslam’a bağlaması. Tam bir Avrupa-Amerika-İsrail kısacı batı hayranı. “Keşke ben de onlardan birisi olsaydım” diye sabah akşam bunu düşündüğüne eminim.
Baltaş’ı aslında anlayabiliyorum. Çünkü ben de birkaç yıl önceye kadar onun gibiydim. O zamanlar onu destekliyordum hatta. Ne diyelim Baltaş için hayırlısı olsun. İnşallah o çok sevdiği Batı devletlerinden birisinden yaşar da bu topraklara gelmez bir daha. “Sir, Sir, I’m not muslim. I’m secular Sir.” Diye dolaşması nasip olur İnşallah ona.
Şunu da belirteyim kendisi işinde gerçekten çok iyi birisi. Profilinde, ‘Bilim ve teknoloji tutkunu” yazıyor. Tutkulu olduğu işi hakkını vererek yapıyor ama insanları çok tahrik etti. Özellikle bu İsrail-Filistin olaylarında çok tahrik etti insanları. Siz herhangi bir Batı ülkesinde Yahudi düşmanlığı yaparsanız sizin hayatınızı bitirirler. İsrail karşıtı olan batılılar, Yahudiliği katmadan Siyonizme karşı olduklarını belirtirler ki başları belaya girmesin. Ama Müslümanlara her türlü nefreti kusmak serbest değil mi size göre. Bunun düşünce özgürlüğü ile hiçbir alakası yok.

Son düzenleme:
Ya arkadaşlar madem Recep Baltaş ı sevmiyorsunuz o zaman neden onun forumunda takılıyorsunuz? Logosu kırmızı olan diğer forumda takılın.Burası laik gençlerin olduğu forum.
Laik olmakla savaş desteklemek aynı şey değil. İnsan olmak lazım önce.

Bir de haha atıyor. Profil resmine padişah koyup Atatürk'ü hiçe saymak mı? Osmanlı ve Türkiye'nin gelişimi için başımıza geçmiş bütün padişahlara ve başkanlara saygımız sevgimiz var. Padişah resmi koyup "Atatürk Pp'li şahıslar" demeniz kadar saçma bir şey yok. Tartışmaya girmeyiniz benimle.

Maydonoz gibi Türkiye'de yetiştin kardeşim Atatürk ilk Türk hatta gerisi boş zaten tarih derslerinde falan uyuyorsun herhalde.

İslam'ın fikirleri maalesef etik değil. Gayrimüslimlere olan hakaretler, bir insanın İslam'ı reddettiği için derisinin yakılıp yenilenip yakılıp yenilenmesi saygı duyulacak fikirler değil. Ama İsrail'in yaptıklarını desteklemiyorum.
Sözde müslümanların hareketlerini niye bütün kesime yayıyorsun? Ayrıca diğer tarafta sivil öldürüyor ve iki tarafta Türklerden hazzetmiyor. İlla birini mi desteklemeliyiz?

Twitter'da ne paylaşmış ki? Kuruma zarar verecek kadar. Ortada başarısız bir iktdar ve muhalefet var ve bunları eleştirmekte bir sorun yok.

Umarım Recep, kendine güzel bir marka açar, YouTube veya herhangi bir forumda olsun, oraya geçeceğim. Recep'i belki sevmesem de, en azından tanıdık bir marka yüzü vardı ve sırf bu yüzden kullanıyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı