Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Twitter'da ne paylaşmış ki? Kuruma zarar verecek kadar. Ortada başarısız bir iktdar ve muhalefet var ve bunları eleştirmekte bir sorun yok.

İktidarı ve muhalefeti savunması olay değil islama karşı nefret söylemleri kullanması. Her insan istediğine inanır kimsede karışamaz sonuçta 'laik' bir ülkeyiz ancak kimsenin başkasının inandığı dine karşı nefret söylemi kullanması hoş karşılanmaz.

Merak etmeyiniz, tarihi sizden öğrenecek değilim. Öyle ima edilen bir şey yok. Saçma sapan cümleleri kafanızdan uydurmayınız. Yorumlarım bu kadar. Forumun iyi olması dileğiyle.

Yazdıklarını tekrar oku bakayım istersen tek atan varmış gibi kafa yapın var.

Daha kendi adamını koruyamayan bir topluluk, üyesine saygı mı duyacak. Her türlü kendi adamının arkasında durması gerekirdi. Cadı avının kurbanı oldu. Sarı siyah siteden farkı kalmamış bu sitenin, bunun kanıtı oldu bu karar. Yetkili yerlere tepki gösteremeyenler, anca kahve markası taşlar veya teknoloji editörü yiyip, milyonluk bağış yapan araba markasının arabasına binip, sosyal medyada dayılanırlar. Neyse onların ne olduğu belli. Ciddiye aldığım bir siteyi kaybetmek üzdü.

Bir devir daha kapanıyor be...

Çok doğru bir karar. Technopat’a zarar vermeye başladı paylaşımları. Sevseniz de sevmeseniz de burası Müslümanların çoğunlukta yaşadığı bir ülke. Ateist olabilirsiniz. İslamı sevmiyor olabilirsiniz ama insan düşmanı olamazsınız. Sonuçta Emin Çıtak falan da ateist. Ama böyle şeyler yapmaz diye düşünüyorum. Baltaş’ın tweetleri resmen insanlık dışıydı. Özellikle İsrail’i savunma şekli bile mide bulandırıcı. Adeta dünyadaki herhangi bir müslümanın ölmesi ona haz veriyor.
Çok öfkeli. Nefret dolu bu topluma, kültüre, dine, müslümanlara. Olan her şeyi İslam’a bağlaması. Tam bir Avrupa-Amerika-İsrail kısacı batı özentisi. “Keşke ben de onlardan birisi olsaydım” diye sabah akşam bunu düşündüğüne eminim.
Baltaş’ı aslında anlayabiliyorum. Çünkü ben de birkaç yıl önceye kadar onun gibiydim. O zamanlar onu destekliyordum hatta. Ne diyelim Baltaş için hayırlısı olsun. İnşallah o çok sevdiği Batı devletlerinden birisinden yaşar da bu topraklara gelmez bir daha. “Sir, Sir, I’m not muslim. I’m secular Sir.” Diye dolaşması nasip olur İnşallah ona.
Kişisel hesabından ifade özgürlüğünü kullanarak yaptığı paylaşımlar kimseyi ilgilendirmez. Bir kaç islamcı sayfa ve bot hesaplarla tepki oluşturulduktan sonra yolları ayırmak çok saçmadır. Recep Baltaş ağır taştır :)

Zamanında türklere ihanet eden, binlerce Türk'ün şehit olmasına vesile olan filistin, bugün bu ihanetinin bedelini canıyla ödemektedir. Yallah ar*

Sadece filistin özelinde değil direkt islamafobiklik yapıyor kendisi bundan bahsediyorum ayrıca küçük çocukların öldürülmesiyle dalga geçmek ne olursa olsun affedilebilecek bir şey değil.

Daha kendi adamını koruyamayan bir topluluk, üyesine saygı mı duyacak. Her türlü kendi adamın arkasında durması gerekirdi. Cadı avının kurbanı oldu. Sarı siyah siteden farkı kalmamış bu sitenin, bunun kanıtı oldu bu karar. Yetkili yerlere tepki gösteremeyenler, anca kahve markası taşlar veya teknoloji editörü yiyip, milyonluk bağış yapan araba markasının arabasına binip, sosyal medyada dayılanırlar. Neyse onların ne olduğu belli. Ciddiye aldığım bir siteyi kaybetmek üzdü.
"Cadı avı", "Her türlü kendi adamın arkasında durması gerekirdi" 🤔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı