Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu karar bizim açımızdan ağır olabilir fakat yönetim böyle bir karar almak zorunda kalmışsa bilin ki ortada ciddi bir mesele var. Bir insan elbette fikirlerini belirtmekte sonuna kadar özgür. Yalnız bu durum nefret söylemine dönüşürse o zaman haksız duruma düşersiniz. Hele ki böyle büyük bir kurumda çalışıyorsanız.

Her ne kadar davranışlarını, düşünce ve söylemlerini desteklemesem de yolu açık olsun diyorum. Sosyal'deki rehberlerinden, paylaştığı bilgilerden az faydalanmadık.

Teşekkürler.

Nefret söylemi diye bir şey yoktur ifade özgürlüğü sınırsız olmalıdır.

Açıkçası çok kötü oldu bu durum, kişisel olarak özgürce istediğimizi diyebiliriz. Evet birkaç gönderide rahatsız olmuş olunabilir ama onlar da tam tersi durumda aynısını yapıyor? Kimse onlara bir şey demiyor. Adam özür bile diledi ki bu tarz konularda özür dilemek çok olgun bir davranıştır çünkü dinsel mevzudan bahsediyoruz.

Ayrıca Technopat için de kötü bir durum. Birçok insan videoları sırf Recep Baltaş için izliyordu, adamın anlatım biçimi, mizahı ve eğlencesi sayesinde bilgiyi daha iyi edinebiliyorduk. İşten çıkarılması çok ama çok kötü bir şey, gitmesi doğru değildi... Gerçi dinci tayfa gene iş başında nerede o özgür ülkeyiz diyen ve inançlı olup saygılı olan insanlar...

Not: Mevzuda tarafsızım, özgürlüğe ve eşitliğe inanıyorum o yüzden her iki tarafın da saygılı olmasını beklerdim ki diğer taraf hiçbir şey yapmamış aksine ateşe odunla saldırmış.

Bu karar bizim açımızdan ağır olabilir fakat yönetim böyle bir karar almak zorunda kalmışsa bilin ki ortada ciddi bir mesele var. Bir insan elbette fikirlerini belirtmekte sonuna kadar özgür. Yalnız bu durum nefret söylemine dönüşürse o zaman haksız duruma düşersiniz. Hele ki böyle büyük bir kurumda çalışıyorsanız.

Her ne kadar davranışlarını, düşünce ve söylemlerini desteklemesem de yolu açık olsun diyorum. Sosyal'deki rehberlerinden, paylaştığı bilgilerden az faydalanmadık.

Teşekkürler.
Technopat özgür bir yayın değil, Sponsor ne derse onu yapacak. Bir medya kendi okuyucularından beslenmiyorsa sahibi sponsorlarıdır.

Tek bir yanlış yok tweette. Bu boykot mevzularını çıkaranlar neden Gazze'ye savaşmaya gitmiyor? Neden mehmetçik Gazze'ye diye sloganlar atıyorlar? Bu Türkiye Cumhuriyeti'nin bir sorunu değildir. Devleti bu işe karıştırmak yerine burdan havlayacaklarına gidip Filistin'de savaşabilirler.
Sıra sana gelecek derken ne demek istiyor, amacı ne? Ben anlayamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı