Technopat Sosyal beğeni ve mesaj sayısı gizlenmeli

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 125
  • Görüntüleme 8B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesaj ve beğenileri dert etmemeniz gerektiğinde hicbir şeye ihtiyacınız olmayacak. 5 yıl önce de mesaj ve beğeni sayıları gözüküyordu ve istatistiği yüksek kişiler vardı ama böyle konular açılmıyordu.

Anlayacağınız sorun düşündüğünüzden bambaşka bir şey olabilir.

Bence de mesaj ve beğeni sayıları herkese görünür olmamalı. Ego amaçlı ve bunları başkaları üstünde baskı kurma amaçlı kullanan yüksek mesaj/beğenili üyeler olabiliyor. Çok defa gördüm konularda benim X beğenim var senin Y, sen haklı olsaydın sende daha çok beğeni olurdu diyenleri... 6 yıl önce bu forumda yaşanılan bir olaydan beri bunu savunuyorum.

Gerek yok. Durduk yere ortalık karışmasın "en büyük benim ha ona göre, tamamınız hiçsiniz" modundaki üç beş kişi için.
Bu mantıkla yola çıkarsak üç beş kişi caps lock mesaj yazdı diye Sosyal üzerindeki tüm mesajları gizlemeye kadar varırız.

Kesinlikle katılıyorum, kaç kez şahit oldum. Adamın 4-5 haneli mesaj sayısı var diye dediği şey kesinlikle doğru ve 2-3 haneli mesaj sayısı olan kişiden kesinlikle haklı görülüyor. Bence de gizlenmeli. Boş kalan kısma bir şeyler düşünülüp yerleştirilebilir.

Burada ne kadar çok takılırsan o kadar bilgileniyorsun ve bilgi paylaşımı yapıyorsun. Kimsenin üstten baktığını düşünmüyorum ve böyle birileri de varsa kendisi ruh hastalıklarından randevu alsın.

Örnek bundan bahsediyorsunuz değil mi?

sdd.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı