Technopat Sosyal Hakkındaki Düşüncelerim

daywalkers

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 aydır üyeyim ve hemen hemen her gün takip ediyorum forumu Türkiye' deki en iyi forum bana göre Technopat. Neden mi ?

Öncelikle cevapsız konu kalmıyor, bu çok iyi bir etken. Kalsa bile yetkililer haberdar ediyor.
Türkçe' ye önem vermek ayrı bir güzellik.
En önemlisi de bence disiplin !
Örneğin teknoloji ile ilgili bir şey aratırsanız Google' da en başta Technopat görünür.
Ve daha sayamıyacağım birçok özellik burada.

Teşekkürler Technopat !
Sevgilerle..

Sayesinde Türkçe'm biraz olsa da düzeldi. Ama çok saçma sebepler yüzünden ceza yemek üzücü. Ayrıca forumda çok ukala insanlar var. Bunlar dışında çok iyi bir forum.

Cevapsız konular var ama çoğu saçma. Türkçe'ye bu kadar önem verdiği için Technopat'a kızanlar oldu hatta küfür edip üyeliğini bırakanlarda oldu. Ama şimdi değeri bilinmeye başlandı Technopat'ın. Google'da ilk sırada çıkma meselesi de üyelerin sayesinde oluyor. İlk zamanlar Technopat'ı ya sayfanın sonunda yada 2.sayfa üzerinde gösterirdi Google, Technopat'ı üyeler yükseltti ve tabi ki Kaliteli videolar.

Önceden farklı bir sosyaldayken (bkz:Technopat çok hoştir ama benena !) :D demişliğim olmuştur. Ancak Technopat'ı youtubedan takip etmeye başladıkan sonra her şey değişti. Şu an diğer çöp forumlara bakmaya gerek duymuyorum. Aradığım içerik genellikle burada mevcut. Teşekkürler Technopat. :D

Önceden farklı bir sosyaldayken (bkz:Technopat çok hoştir ama benena !) :D demişliğim olmuştur. Ancak Technopat'ı youtubedan takip etmeye başladıkan sonra her şey değişti. Şu an diğer çöp forumlara bakmaya gerek duymuyorum. Aradığım içerik genellikle burada mevcut. Teşekkürler Technopat. :D
Benim hesapta aynı seninki gibi hep kafa ayarı izliyordum. İncelemeler vs. bukadar kaliteli insanların nasıl bir forumu olur diye baktım. Gerçekten kaliteli helal iş yapıyorlar technopat ın Türkçe' ye gösterdği özende ayrı bir konu.

'Oyunum crakli zamqiler ama çhalışmıyor of yha' diyen tiplerden bizi uzak tuttuğu için buraya geldim. Gerçekten iyi bir ortamı var ve forum yerine sosyal demek daha güzel :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı