Technopat Sosyal Hakkındaki Düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazı insanların ne acayip dertleri varmış yahu? Kuralların katı olmasından gayet memnunum. Bizim milletimize tolerans verilmemeli aksi takdirde sapıtıyoruz. Kendim ceza yediğim zaman acaba ne eksiğim varmış diye kontrol ediyorum ve bir dahakine daha dikkatli olmaya çalışıyorum. Yazım yanlışı olan yazıyı alıntılama cezası alanların şikayet ettiğini görüyorum, kurallar da hataları çoğaltmamanız gerektiği yazıyor? Kuralları okumadıysanız yönetimin bir suçu yok.
Normalde yazı yazarken kurallara dikkat etmezdim. Artık oynadığım oyunlarda bile yazım ve noktalama işaretlerine dikkat etmeye çalışıyorum. Technopat'ı diğer forumlardan ayıran en güzel özelliklerinden birisi de bu zaten.

En sevdiğim ve sorunlara en çabuk çare bulan forumdur.

Tek sıkıntısı hayatta hiç bir şeyde başarılı olamamış ve insanlar tarafından pek sevilmeyen bir kaç kişinin burada siyaset yapmaya çalışıp sırf ''ben sizin gibi değilim loo'' demek için abuk subuk dini muhabbetler açmaya çalışması ve sonucunda da ateşi keşfetmiş gibi kendi egosunu tatmin etmesi dışında çok güzel.

Buradan inatla siyasi ve dini konu açanlara sesleniyorum: açmayın kardeşim, siz siyasi konu açınca çok havalı olmuyorsunuz.(zaten konular kapanıyor bir süre sonra niye açıyorsun kardeşim.)

Evde haber dinleye dinleye stres oluyorum stresimi atmak için ''dur bir şu foruma gireyim de arkadaşlar ile sohbet yapayım.'' diyorum bir de ne göreyim elbette forumda siyasi konu var!

Ulan sizin yüzünüzden sırf siyasi konu görmemek için ''Konu Dışı'' kategorisine girmiyorum be!

Buradan yetkililere sesleniyorum lütfen siyasi ve dini konu açanlara ağır bir ceza getirin lütfen.:cry:

En sevdiğim ve sorunlara en çabuk çare bulan forumdur.

Tek sıkıntısı hayatta hiç bir şeyde başarılı olamamış ve insanlar tarafından pek sevilmeyen bir kaç kişinin burada siyaset yapmaya çalışıp sırf ''ben sizin gibi değilim loo'' demek için abuk subuk dini muhabbetler açmaya çalışması ve sonucunda da ateşi keşfetmiş gibi kendi egosunu tatmin etmesi dışında çok güzel.

Buradan inatla siyasi ve dini konu açanlara sesleniyorum: açmayın kardeşim, siz siyasi konu açınca çok havalı olmuyorsunuz.(zaten konular kapanıyor bir süre sonra niye açıyorsun kardeşim.)

Evde haber dinleye dinleye stres oluyorum stresimi atmak için ''dur bir şu foruma gireyim de arkadaşlar ile sohbet yapayım.'' diyorum bir de ne göreyim elbette forumda siyasi konu var!

Ulan sizin yüzünüzden sırf siyasi konu görmemek için ''Konu Dışı'' kategorisine girmiyorum be!

Buradan yetkililere sesleniyorum lütfen siyasi ve dini konu açanlara ağır bir ceza getirin lütfen.:cry:
İnsanlar istediği konuyu açmak da özgürler. Bu yüzden ''Konu Dışı'' diye bi' bölüm var. Ben katılmıyorum dediklerinize bu tür konuları bazen tartışıp bilinçlenmemiz gerekiyor.

Uyarıların büyük bir kısmı saatlik. Yeni kullanıcılar ilk hatasında günlük değil, saatlik uyarı alıyor. Nasıl olsa kısa süreli engelleniyorum düşüncesiyle hatasını düzeltmek için çaba sarf etmeyen kullanıcılar limiti doldurduğunda uzun süreli uyarı almaya başlıyor.

Bu tür vurdumduymaz kullanıcılar için cezalar katı olabilir ama bu kategoriye dahil değilseniz cezalar eskisine göre oldukça hafifletildi diyebilirim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı