Technopat Sosyal Hakkındaki Düşünceleriniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne zaman biri eleştiri yapsa hedef haline geliyor, insanlar düşüncelerini belirtmek istiyor. Bu kural kalksın demiyor ki, saçma diyor sadece.

Yahu güzel kardeşim kuralların bazılarından ben de şikayetçiyim fakat arkadaş kendi kuralını koyacak gibi konuşuyor. Hep biz suçluyuz anasını satayım. Kuralları savunduk, koruduk diye.

Gayette fikrini belirtmiş kendisi. Hedef haline getirdiniz.
Eleştiri düzeyi ve kullandığı dil düzeysiz olduğu için hedef haline geldi. Ayrıca burada ki kullanıcılar Technopat'i benimser ve koruma altına alır. Bundan dolayı eleştiri biraz yersiz oluyor buralarda. Ha bu her eleştiriye karşıyız demek değil. En başta dediğim gibi, düzeyli ve kırıcı olmadan olmalı. Ezerek, hor görerek olmaz. Beğenmiyorsanız, buyurun ayrılın sekmeden. Ya da şikayetinizi düzeyli bir eleştiri ile dile getirin.

Biz kimseyi aşağılamayız. Dağdan gelip de bağdakini kovamaz kimse.
Benim dağdan gelip bağdakini kovma gibi bir niyetim yok. Ben gözlemlediğim ve bana saçma gelen kuralları insan gibi kimseye hakaret etmeden açıkladım. Kimseyi hor görmedim, eğer mesajları doğru sırayla okursanız durup dururken de kimseyle bir tartışma olmadı. Herkes aniden bir havala girdi, sanarsın köyleri işgal eden Yünan askeriyim. Siz de Kuvva-yi Milliye birliklerisiniz vatanınızı savunuyorsunuz. Böyle mi düşünüyorsunuz cidden ? Basit bir eleştiriyi ne kadar büyüttünüz. Oysa benim amacım bazı kuralların yersiz saçmalığını belirtmekti. Lafım size değil, kime olduğunu da okuyunca anlar fakat forumda gerçekten eleştri kaldıramayan kendini köy ağası sanan çok sığ insanlar var.

Eleştiri düzeyi ve kullandığı dil düzeysiz olduğu için hedef haline geldi. Ayrıca burada ki kullanıcılar Technopat'i benimser ve koruma altına alır. Bundan dolayı eleştiri biraz yersiz oluyor buralarda. Ha bu her eleştiriye karşıyız demek değil. En başta dediğim gibi, düzeyli ve kırıcı olmadan olmalı. Ezerek, hor görerek olmaz. Beğenmiyorsanız, buyurun ayrılın sekmeden. Ya da şikayetinizi düzeyli bir eleştiri ile dile getirin.
Ben beğenmiyorum, şikayetim var, gibi cümleler kurmadım. Arkadaşın fikrini dile getirdiğini, hedef almanıza gerek olmadığını söyledim.

Moderatörlerin gereksiz ayar vermeye çalışıp konu sahibinin cevabını bile beklemeden konu kitlemeleri, bazı banları gerçekten gereksiz olarak atmaları ve forumda onların zihnine daha yakın olanları göz ardı edebilmeleri gibi derin sorunlar var. Technopat'ta yeterli fikir özgürlüğü olduğunu düşünmüyorum. Görüşlerini saygılı bir şekilde de ifade etsen bir şekilde ceza yiyebiliyorsun. Bunların haricinde, insanlar kendilerini geliştirebilip tavsiyeler alabilir. Gerçekten yardımcı olmak için burada olan insanlar sayesinde benim için Technopat'ın olumlu tarafları olumsuz taraflarından önde şuan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı