Technopat Sosyal Kasım 2023 Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü silince bir daha hesap açılamıyor. Bu da ne demek oluyor? "Uyarılarım sıfırlansın. Silip yeniden açarım." gibi mantıkla hareket edilmemeli. Aniden bir şeye sinirlenip hesap silinmemeli. Sonradan pişman olunabilir.
Mesela hesabı bugün sildim iki yıl sonra yeni hesap açmaya karar verdim o zaman ne olacak?

Çünkü silince bir daha hesap açılamıyor. Bu da ne demek oluyor? "Uyarılarım sıfırlansın. Silip yeniden açarım." gibi mantıkla hareket edilmemeli. Aniden bir şeye sinirlenip hesap silinmemeli. Sonradan pişman olunabilir.

Pek bir uygulanabilirliği olduğunu düşünmüyorum bahsettiğiniz durumun. Kural olarak kalır muhtemelen.

Web tarayıcısı üzerinden nasıl bir benzersiz tanımlayıcı toplanacak ki dediğinizin bir geçerliliği olsun. En fazla bilgisiz kullanıcıları durdurur.

Vay be güzel olmuş hayırlı olsun GIF için beklemedeyim hala.

Technopat olarak Xenforo'nun her bir özelliğini ve güncellemelerini kullanmanızı takdir ediyorum. Bazı sitelere örnek olması takdiri her zaman hak ediyor.

Son düzenleme:
Var ama herkeste yok. Niye sadece belirli üyelere var hocam?

GIF güzel oluyor. Ama işte boyutu da önemli. Onu bulmak da zaman istiyor. Bulamazsan bende güzel bir tane var verebilirim.

Eskiden ppsini GIF yapanlar değiştirmedi ppsini o yüzden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı