Technopat Sosyal Kasım 2023 Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kullanıcı adı geçmişinden kastınız nedir acaba? Yapılan alıntılar siliniyor.
Kullanıcı adını değiştirince insanlar önceki adlara da bakabiliyor.
Mesela ben kendi adımı "RecepSever49" yapsam profilimdeki küçük bir ikona tıklayarak eski adımı da görebilirler.

Siz bana açtığım konudan da cevap vermistiniz teşekkür ederim. Kapatan arkadaşlardan deneyebilir misiniz? Bizi de bilgilendirseniz. Ben pek anlayamadım kusura bakmayi. Ayrıca açtığımız konulardan da siliniyor değil mi kullanıcı isimlerimiz?

Kullanıcı adını değiştirince insanlar önceki adlara da bakabiliyor.
Mesela ben kendi adımı "recepsever49" yapsam profilimdeki küçük bir ikona tıklayarak eski adımı da görebilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bana açtığım konudan da cevap vermistiniz teşekkür ederim. Kapatan arkadaşlardan deneyebilir misiniz? Bizi de bilgilendirseniz. Ben pek anlayamadım kusura bakmayi. Ayrıca açtığımız konulardan da siliniyor değil mi kullanıcı isimlerimiz?
Swichy (@420645) hocam kapatacağını söylemişti ve söylenen tüm belirtiler onun hesabında var.
  • Profil resminiz ve kapağınız kaldırılır.
  • Üye numaranız kullanıcı adı yapılır.
  • Doğum tarihiniz, imzanız, varsa belirttiğiniz sistem özellikleriniz kaldırılır.
  • Profil sayfanızı üyeler, ziyaretçiler göremez. İnceleyemezler.
Çok daha önceden benim rehberime attığı bir mesaj var, hemen onu da belirteyim.

Çok teşekkür ederim. Ya bir de ayrıyeten onay istiyor mu kapatırken? Bir arkadasim kapatma yapacak yarın sanırım telefon ekranında sorun var. Onaylama ekranı geliyor mu yapan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı