Technopat Sosyal Mart 2023 Güncellemesi

• Konuyu başlatan Emre C
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 125
  • Görüntüleme 14B
2 gündür technopat mobile de bildirim simgesine tıklayınca anında hepsi okundu olarak işaretleniyor, bunu yaşayan tek ben miyim?

Mesela 23 bildirim var bakmak için tıklıyorum ve direk hepsi "az önce okundu" oluyor.

2 gündür Technopat Mobile de bildirim simgesine tıklayınca anında hepsi okundu olarak işaretleniyor, bunu yaşayan tek ben miyim?

Mesela 23 bildirim var bakmak için tıklıyorum ve direk hepsi "az önce okundu" oluyor.

Buradan “ Bildirimler açılır penceresi okundu olarak işaretlemeyi atlasın“ kısmını tik yaparsan işaretlemez.

Merhaba arkadaşlar. Sizlerden gelen değerli öneriler doğrultusunda Sosyal'i geliştirmeye devam ediyoruz. Daha önceki 2023 güncelleme konusunu okumadıysanız bu linkten okuyabilirsiniz: Technopat Sosyal 2023 Güncellemesi

Mart ayı itibarıyla opsiyonel olarak sayfa başına mesaj sayısını ayarlama özelliğini ekledik. Sağ üstte bulunan kullanıcı adınıza tıklayıp "sosyal seçenekleri" dediğinizde yeni eklenen özellikler sizi karşılayacaktır. Bu özelliği 100 mesaj üstü herkes kullanabilir.

Eki Görüntüle 1693973

Bu sayfada minimum 5, maksimum 20 olmak üzere konularda görüntülemek istediğiniz mesaj sayısını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kategorilerde daha az konu görünmesini istiyorsanız 20 sayısını düşürebilirsiniz. Manuel olarak sistem ayarları gelecektir. Dilerseniz değiştirebilirsiniz dilerseniz de aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sayfa başına konu sayısını 5 yaptığımızda durum bu şekilde, ayrıca bilgisi de yukarıda verilir. Bilgi verilen yere tıklayarak kategoriye özel ayarlama da yapılabilir.

Eki Görüntüle 1693987

Öneri konusu linki: Sayfa başına mesaj sayısı arttırılmalı

Bu ay ne yazık ki programlama kategorisinde ChatGPT'yi yasaklamak zorunda kaldık. Detayları okumak isterseniz:
Son olarak bu ay ana sayfada görülen konu sayısını 20'ye yükselttik. Eminiz fark etmişsinizdir. :)

Öneri konusu: Yeni konular kısmındaki konu sayısı arttırılsın

Biraz mini güncelleme konusu oldu ama olsun, Sosyal'i geliştirmeye devam ediyoruz. 😀

Daha fazla süresiz tema gelsin.

Sevdim bu güncellemeyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Sizlerden gelen değerli öneriler doğrultusunda Sosyal'i geliştirmeye devam ediyoruz. Daha önceki 2023 güncelleme konusunu okumadıysanız bu linkten okuyabilirsiniz: Technopat Sosyal 2023 Güncellemesi

Mart ayı itibariyle opsiyonel olarak sayfa başına mesaj sayısını ayarlama özelliğini ekledik. Sağ üstte bulunan kullanıcı adınıza tıklayıp "Sosyal Seçenekleri" dediğinizde yeni eklenen özellikler sizi karşılayacaktır. Bu özelliği 100 mesaj üstü herkes kullanabilir.

Eki Görüntüle 1693973

Bu sayfada minimum 5, maksimum 20 olmak üzere konularda görüntülemek istediğiniz mesaj sayısını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kategorilerde daha az konu görünmesini istiyorsanız 20 sayısını düşürebilirsiniz. Manuel olarak sistem ayarları gelecektir. Dilerseniz değiştirebilirsiniz dilerseniz de aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sayfa başına konu sayısını 5 yaptığımızda durum bu şekilde, ayrıca bilgisi de yukarıda verilir. Bilgi verilen yere tıklayarak kategoriye özel ayarlama da yapılabilir.

Eki Görüntüle 1693987

Öneri konusu linki: Sayfa başına mesaj sayısı arttırılmalı

Bu ay ne yazık ki Programlama kategorisinde ChatGPT'yi yasaklamak zorunda kaldık. Detayları okumak isterseniz:
Son olarak bu ay ana sayfada görülen konu sayısını 20'ye yükselttik. Eminiz fark etmişsinizdir. :)

Öneri konusu: Yeni konular kısmındaki konu sayısı arttırılsın

Biraz mini güncelleme konusu oldu ama olsun, Sosyal'i geliştirmeye devam ediyoruz. 😀
Hocam sadece programlama ve bilgi gerektiren yerlerde yasak değil mi? Ne bileyim mesela şöyle bir metin vardı Sosyal üzerinde, o da yasak olur mu? Metin:

-Ben Recep.

-Ben Ali.

-Bugün sizlerle UEFI Windows toplayacağız. Değil mi Ali?

-Evet Recep bu gün gerçekten de UEFI bir windows toplayacağız.

-Bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor, değil mi Recep?

-Evet Ali bu anakartımız sahiden de yanında aparatlarıyla geliyor. Dilersen şimdi sistem testlerine geçelim Recep.

-Geçelim bakalım Ali. Shadow of War oynuyoruz burada bir ork var gördüğün gibi. Öyle değil mi Ali?

-Evet Recep orada gerçekten de bir ork var.

-Şimdi vuruyorum onu Ali... Vurdum onu değil mi Ali?

-Evet Recep Gerçekten de vurdun onu.

-Bu yeni topladığımız sistem hakkında ne düşünüyorsun Ali?

-Evet Recep gerçekten de öyle. Öyle değil mi Recep?

-Evet Ali gerçekten de öyle. öyle değil mi Ali?

-Evet Recep gerçekten de öyle.

Bir tane JavaScript kodu var. Araştırın biraz bulabilirsiniz. ChatGPT'ye yazdığınız her şeyi yapabiliryor!

@Jack İşte şu videonun metni gibi duruyor. Elimde olsa öyle bir şey paylaşanın hesabını silerim. Sebebi ise gereksiz şekilde her satırdan sonra boşluk bırakılması. Bununla her kelimenin ilk harfinin büyük yazılması arasında pek bir fark yok. Yazım kurallarına süs olsun diye uyulmuyor. Rahat, düzgün, anlaşılır bir şekilde metin aracılığıyla iletişim kurmak için uyuluyor. O boşluklar bunu engelliyor.

ChatGPT ile pek alakalı değil. O yüzden sorun olmaz. Programlama kategorisi dışında kullanmak serbest. Ama @mirza684 isimli üyenin iddiasının aksine neredeyse hiçbir şeyi düzgün yapamayan bir botu kullanıp cevap vermek hiç mantıklı değil.

Merhaba, ikisi de eklenebilir ama özel geliştirmeler. Geliştiricinin bakması, olumlu bulması gerekiyor. Planlanıyor ön eki olan konular uygulandığında bunları da iletebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı