Technopat Sosyal Temmuz Güncellemesi için Öneriler

Rehber, Makale gibi bazen bilgi değişikliği veya güncellemeye ihtiyaç duyan konulara düzenleme süresi ilk 1 saat 30 dakika olmalı ve kullanıcı detaylı düzenleme yapmak isterse detaylı düzenleme yetkisi verilmeli.
Bu konudan muzdarip olanlardan biriyim. Kesinlikle el atılması gereken bir konu. Rehber güncelleme işi moderatörlere bırakılmıyor. Buna bir çözüm bulsanız mükemmel olur @Emre C.
Bu konuyu açana kadar kendileriyle pek bir işim olmuyordu. Olduğu zaman da güzel ilgileniyorlardı, sorunum yoktu. Şimdi bahsettiğim konuyu açtıktan sonraki duruma gelirsek eskisi kadar memnun olduğumu söyleyemem.

Konuya bakarsanız büyük bir konu olduğunu ve sürekli güncellenmesi gereken bir konu olduğunu anlayabilirsiniz. Kendi konumu güncelleme yetkim olmadığı için -hatta bunun için böyle bir konu da açtım- güncelleme işi moderatörlere kalıyor. Ve konuyu okurken aşağıdaki gibi cümlelerle karşılaşıyoruz:

Tamam, ikinci metinde -siz yukarıda görmeseniz bile- biraz uğraştırıcı isteklerim var. Ama ilk metindeki gibi size yazdığım cümleleri konuya eklemeseydiniz bari. Bunun neresi mantıklı?

Mevzuyu toparlamak gerekirse iyi bir moderatöre geldiğiniz sürece moderasyon iyi. Öbür türlü benim gibi yapacağınız iş elinizde kalıyor. Açacağım konu şu anki gibi indirim dönemlerinde çok işe yarayacak bir konuydu, şimdiyse ölü bir konu. Güncellemeyi bırakın konuyu bitiremedim bile.

Kullandığımız tarayıcı ve işletim sistemini gösteren bir özellik, eklenti vardı. Kapattıktan sonra asla açamadım o özelliği, ayrıca gizlilik sayfasında da gözükmüyor. Ne oldu o özelliğe?

Napem (!) Ellerinize sağlık güzel bir liste olmuş

Kullanıcı olarak geri bildiri vermek bence bir zorunluluktur eksik gördüğünüz özellikleri veya mesaj atarken yaşadığınız hataları yönetime iletmezseniz site halen hatalı kalacaktır gene aynısı siyasi-eğitim-ekonomik konular içinde dahil.

Eğer tepki göstermezsek bozuk olan her şey halen bozuk olacaktır. Ben gördüklerimi söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı