Technopat Sosyal'in ceza sistemini nasıl buluyorsunuz?

Genel olarak toparlayalım

• Oy verenlerin toplamı
    207
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
HDMI standartları ile ilgili doğru bilgi verdiğim ve kaynak gösterdiğim halde yanlış bilgi verdiğim gerekçesiyle banlanmışlığım var. Hatta ben cevap yazamayayım diye önce banlandım sonra banlayan admin üzerine cevap verdi son mesajıma. Bu münferit örneği ele alırsak çok sağlıklı diyemem fakat çok aktif bir üye olmasam da bugüne kadar başka herhangi bir sorun yaşamadım.
Cezan sonuna kadar doğru. O konuda bir dizüstü bilgisayar ile ilgili konuşuluyor. Konu dizüstü bilgisayar olduğunda konuda attığın tablonun geçerliliği olmayabilir. Üreticilerin sınırlaması oluyor çünkü.

Buna rağmen sen hala bana konuda bilmişlik taslamaya çalışıyorsun.

Bana diğer arkadaşlar da katılacaktır.

İlgili konu;

Affedersiniz hayvan gibi satırlarca yazı yazmışım, sırf de da için bir yerde kaçırdığımdan uyarı alıyorum, bildiğiniz moderatörler uyarı vermekten sıkılmadı ben uyarı yemekten sıkılmadım çünkü "Düzelt" özelliğini de her mesajımda kullanıyorum ve ona rağmen uyarı alıyorum, artık takmıyorum uyarıları, bir ara bir uyarı yedim sebebinde ise profilimi gösteriyordu, onun dışında mizah ile açılmış bir konuda herkes mizah yaparken ben mizah yaptım diye mesajımın çokça silindiğini ve uyarı aldığımı gördüm valla sıkıldım.

Affedersiniz hayvan gibi satırlarca yazı yazmışım, sırf de da için bir yerde kaçırdığımdan uyarı alıyorum, bildiğiniz moderatörler uyarı vermekten sıkılmadı ben uyarı yemekten sıkılmadım çünkü "Düzelt" özelliğini de her mesajımda kullanıyorum ve ona rağmen uyarı alıyorum, artık takmıyorum uyarıları.
Düzelt butonu mesajınızı tamamen düzeltmez. Yardımcı olmak için var, cezadan kaçmak için değil. Yazım kurallarını öğrenmeye özen gösterirseniz o butona ihtiyacınız kalmayacak.

Bence yanlış verilen kararlar yok denecek kadar az, o da olur yani kaç kişiyle ilgileniyorlar. Ama kimsenin yanlış yönlendirilmemesi için kurallar biraz daha katılaştırılabilir. Her ne kadar sürekli uyarı alsam da verilen kararların doğru olduğunu düşünüyorum

Affedersiniz hayvan gibi satırlarca yazı yazmışım, sırf de da için bir yerde kaçırdığımdan uyarı alıyorum, bildiğiniz moderatörler uyarı vermekten sıkılmadı ben uyarı yemekten sıkılmadım çünkü "Düzelt" özelliğini de her mesajımda kullanıyorum ve ona rağmen uyarı alıyorum, artık takmıyorum uyarıları, bir ara bir uyarı yedim sebebinde ise profilimi gösteriyordu, onun dışında mizah ile açılmış bir konuda herkes mizah yaparken ben mizah yaptım diye mesajımın çokça silindiğini ve uyarı aldığımı gördüm valla sıkıldım.
Çok haklısınız. Aynı durumları yaşadım. Sonra insan kafaya takmamaya başlıyor. Boşverin.

Düzelt butonu mesajınızı tamamen düzeltmez. Yardımcı olmak için var, cezadan kaçmak için değil. Yazım kurallarını öğrenmeye özen gösterirseniz o butona ihtiyacınız kalmayacak.

Yazabildiğim kadar düzgün yazmaya çalışıyorum, arada kaçırdıklarım oluyor çok küçük, insanlık hali ama onun gibi çok küçük bir hatadan dolayı ceza alacağımı düşünmüyorum, çünkü çok uzun yazı yazdım.

Burada "Moderatör bana taktı." diyen arkadaşları haksız buluyorum.

Ben o kadar moderatörler ile zıtlaştım, ona rağmen birkaç haftadır ceza almıyorum. Bence burada sorun sizde.

Öyle olmasına rağmen haksız aldığım uyarı sayısı 2-3 yani. Ceza alan herkes haksız uyarı olduğunu düşünür tabii.

Bu arada bahsettiğim o uzun yazı bu oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı