Technopat'a Neden Üye Oldunuz?

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Technopat'ı herkes ayrı bir hikaye için açmıştır. Çoğumuz sosyalleşmek için çoğumuz yardım istemek için. Ve bunun gibi benzer olaylar. Mesela ben sistem toplamak için açmıştım. Merak ettiğim siz neden açtınız? Ve bu sıralamayı yapar mısınız?

1. Technopat'a katılma nedeni.

2. Technopat'a 10 üzerinden puan verin ?/10

3. Technopat içerisinde yapmayı en sevdiğiniz şey.

4. En sevdiğiniz üye.

5. Technopatta sevmediğiniz özellik nedir.

Bunları kendinize göre yazabilirsiniz. Benimki henüz belli değil. Belirlediğim zaman yazacağım.
İyi Sosyaller.

NOT: Hepsini cevaplamak zorunda değilsiniz. Ekleme yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Öncelikle selam. Technopat'ı herkes ayrı bir hikaye için açmıştır. Çoğumuz sosyalleşmek için çoğumuz yardım istemek için. Ve bunun gibi benzer olaylar. Mesela ben sistem toplamak için açmıştım. Merak ettiğim siz neden açtınız? Ve bu sıralamayı yapar mısınız?

1. Technopat'a katılma nedeni.

2. Technopat'a 10 üzerinden puan verin?/10

3. Technopat içerisinde yapmayı en sevdiğiniz şey.

4. en sevdiğiniz üye.

Bunları kendinize göre yazabilirsiniz. Benimki henüz belli değil. Belirlediğim zaman yazacağım.
İyi sosyaller.

Not: Hepsini cevaplamak zorunda değilsiniz. Ekleme yapabilirsiniz.

1.canım istedi.

2.10/6

3.başkalarına yardım etmek.

4.kendim

Sosyal Medya'dan daha çok sarıyor. Hem bilgi ediniyorsun hem de Türkçeni geliştirerek konularda tartışıyorsun. Sosyal medya da gereksiz videolar izlemekten iyidir.

1- Birkaç sorunum vardi hatırlayamadım sonrada bir sürü sorunu oraya yazdım.
2- 9/10 Birkaç konuda Moderatörler yazdıklarımı değiştirip yanlış anlaşılmasına sebep oluyordu ama bu insanlık hali olabilir. Yani ben onlarla çok büyük sorun yaşamadım.
3- İnsanlara yardim etmek.
4- İyi davranan, iyi kişiler.

Başta güvenemedigim için kendi hesabımdan acmamistim. Bir ara google hesabını kendime bağlayayim. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı