Technopat'a Neden Üye Oldunuz?

Mod olunca neolu
LEVEL dergisini ilk olarak Ekim 2011'de almıştım. O zamanlar bilgisayardan da pek anlamıyorum, vakit geçirmek için aldım. Donanım kısmını okumayı bile düşünmüyordum ancak bakasım geldi. Tabii Recep abi LEVEL'da olduğu için, oradan başladım tanımaya.

Facebook sayfasından vs. takip etmeye başladım o sıralar. Canlı yayın falan açmaya başladı. Eskiler bilir, çamur kalitede, arkada perde yayınları. Sürekli Technopat'a yönlendiriliyordu insanlar. Ben de 2-3 ay boyunca kayıt olmadan sadece takip ettim. Daha sonra kayıt olup bir şeyler yazmaya başladım.

O zamanlar 4-5 kişi FX 4100 HD 6850 sistem toplayıp duruyorduk. Yavaş yavaş hepimiz bir şeyler öğrendik. Çok iyi hatırlıyorum. İlk moderatörlüğüme de bu zaman başlamıştım, 100 mesaj yeterliydi o zaman moderatörlük için :)
Mod olunca ne oluyor.

2015 yılında artık laptoplarla uğraşıp durmaktansa adam akıllı bir bilgisayar toplayıp rahatıma bakmaya karar vermem üzerine foruma üye oldum. Doğrusu hiç bir şey de bilmiyordum toplama konusunda. Dolayısıyla biraz interneti kurcaladıktan sonra bir sistem toplayıp foruma atmıştım belki birileri hatalarımı gösterir veya daha optimize bir sistem tavsiyesinde bulunur diye. Sağolsunlar yardımcı oldular, ancak çeşitli nedenlerden dolayı o zaman o sistemi toplayamadım :)

Ryzen sistemli bilgisayarın 3200mhz ramlare sahip olup fakat 2133 mhz de çalışma sorununu çözebilmek için. DOOCP standart yaptım pc oyunlarda internet sitelerinde çökmeye başladı biosu güncellememe rağmen. ( Dün biosu güncelledim ) Yardımlarınızı beklerim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı