Technopat'ı seviyor musunuz?

Evet ama son zamanlarda hiç ilgimi çeken konu açılmıyor. Hep birbirini tekrar eden niteliklerde konular görüyorum. Eskiden 2 3 saat forumda takılırken şimdi 30 dakika ya da 1 saat sonra çıkıyorum.

Siz seviyor musunuz? Sevmiyorsanız sebebinizi yazabilirsiniz. Bana sorarsanız, ben sevmiyorum çünkü hem saçma sapan insanlar var ve politikası-yani kuralları-çok ağır. Hatta kurallara sıkı sıkıya bağlı olan ve her konuda yargıçlık yapan bir arkadaş da bulunmakta.
"45 Dakika istimna yaptım kolum kırıldı" diye konu açanlar hariç aşığım foruma. Göz koyanı öperim. Saygılar.

Son düzenleme:
Evet ama son zamanlarda hiç ilgimi çeken konu açılmıyor. Hep birbirini tekrar eden niteliklerde konular görüyorum. Eskiden 2 3 saat forumda takılırken şimdi 30 dakika ya da 1 saat sonra çıkıyorum.

Kesinlikle hocam, artık hep garip konular ve ilgi çekmeyen konular karşıma geliyor.

Yeni geldim. Şuan seviyorum. Geleceği zamanla göreceğiz :) Saçma sorular ve insanlar her zaman olacaktır. Bu kişilerin arasında gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar var ve olacaktır. Bilgim kadar yardımcı olmayı, öğretmeyi ve öğrenmeyi planlıyorum.

Yeni geldim. Şu an seviyorum. Geleceği zamanla göreceğiz :) saçma sorular ve insanlar her zaman olacaktır. Bu kişilerin arasında gerçekten yardıma ihtiyacı olanlar var ve olacaktır. Bilgim kadar yardımcı olmayı, öğretmeyi ve öğrenmeyi planlıyorum.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, inşallah forumda iyi vakit geçirirsiniz.

Bana kalırsa yeni üyeler ve yanlış bilgilendirmeler için yeni kurallar getirilmesi gerekiyor. Siyaset ve nefret konuları kesinlikle yasaklanmalı, mizah yapılacak konular dikkatle seçilmeli, eski üyeleri teşvik etmek için bazı ödüller ve etkinlikler düzenlenmeli.

Geri
Yukarı