Technopat'ın Sempatikliği

Pek samimi bir ortam yok burada. Arada bir espri dahi yapılmıyor. Hemen uyarı ve mesajınız silindi bildirimi geliyor. Yani özetle ergen triplerine sahip adminlerinin kendini eğlendiriyor gibi geliyor bana.

Bu da bir görüş. Ancak moderasyon ekibi bildiğim kadarıyla mesajınızı silince gerekçesini de söylüyor (henüz yaşamadım emin değilim). Belki daha dikkatli yazarsanız esprileriniz silinmez?

Kulağa garip gelir mi bilemiyorum ama Technopat bana çok sempatik geliyor. Sanırım bunu ilgili ve saygılı site yönetim ekibine borçluyuz. Sıcacık bir yuva...
Sizce Technopat sempatik mi? Sempatik ise neden?
Son zamanda bazıları 40 yıllık arkadaşıymış gibi konuşuyor ama.
Bu ceza sebebi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulağa garip gelir mi bilemiyorum ama Technopat bana çok sempatik geliyor. Sanırım bunu ilgili ve saygılı site yönetim ekibine borçluyuz. Sıcacık bir yuva...
Sizce Technopat sempatik mi? Sempatik ise neden?
Yayınlamak için bir oyun yapıyorum diye konu açtım, o kadar kişinin destek olmak istemesi cidden beni çok duygulandırdı. Gerçekten sempatik bir ortam.

Bence de çok sempatik bir ortamı var. Her soruma cevap bulabildim birçok şeye yardım ediyorlar ve bende elimden geldiğince yardım etmeye uğraşıyorum. En hoşuma giden şey tartışma olmaması birçok yerde bu durumdan muzdarip oldum maalesef.

Yorumumu çalıp farkendince tepkimi verdim diye tepki veren cani özgüvenli ruh hastalarıyla dolu bir yer.

Çalınan benim yorumum:

Dünyayı indir, dünyayı yeni sunucuda aç, World Edit'le kopyalayıp diğer dünyana kopyala.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Joshamwerk, benim paylaştığım videoyu kopyalayıp sanki kendin paylaşmışsın gibi yorumunu düzenleyip gösteriyorsun.

Mesajına hahaha ifadesi atınca bana hahaha atıyorsun.

Adamına göre muamele yapan yöneticiler diye şikayet kaynıyor diğer siteler farkında mısınız bilmem. Yaşayana kadar bende inanmıyordum da bir yönetici ile kavga ederken benim ceza alıp onu almaması inanmam için yeterli bir sebep oldu :). Forumun kendisi sempatik olabilir ama yönetici veya süper olan görevliler işin içine girince hiç sempatiklik kalmıyor. Yöneticiyi yazım hatası sebebiyle şikayet edip ceza alanları duydum ben bu forumda. Benim profilde rapor yasağı diye bir yasak var gir bak profilime. Uygunsuz üslup kullanan bir sosyal tayfı etiketi olan torpilli arkadaşı ceza almadığı için 3.defa raporladım daha fazla aynı adamı raporlamayayım diye rapor atamama cezası verdiler bana :D. Birazdan bir mod gelir bu yazıyı düzenler bana da ceza yollar o kadar eminim yani.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı