Technopat'ta takım tutar gibi marka tutan insanlar yasaklanmalı

Bence kullanmadığı ya da test etmediği bir ürünü gönül rahatlığıyla başkalarına önerenler de idam edilmeli. İdam istiyorum! :D

Yalnız idam edilmeden önce evine haciz gönderilip istemediği ürün aldırılan üyenin zararı tazmin edilsin.

Son düzenleme:
Farklı fikirlere, tartışmaya katlanamıyorsanız forumlar size göre değil.
Sanırım siz de o takım tutar gibi marka tutan fanboylardan birisiniz. Benim bahsettiğim şey bu değil, bahsettiğim şey fanboyların gereksiz yere namus meselesiymiş gibi en sevdiği markayı savunmaları. Bakıyorum siz de benim fikrime katlanamıyorsunuz, o zaman gidin forumdan. Forum sana göre değil.

+ IPS panellerde ışık sızması problemi var, ayrıca oyunlar için gecikme süresi bakımından VA daha iyi olabilir.
- Renkleri canlı gösteriyor ne sızması o kadar olur anca siyahta belli oluyor panelden anlamadığınız belli oluyor. Lütfen konuyu daha fazla kirletmeyin.
Anlamadım ki şimdi neye yanıt yazdın sen? IPS panel kullanıyorum ben yan kasanın monitörü de TN hepsi var neyini anlamayacağım? Paneller, monitörden monitöre yani modelden modele farklı olabiliyor. Bir modelde IPS güzel ilen diğerinde kötü olabiliyor hepsi aynı değil. Yazılarım konuyu kirletmez benim, ama bazen kirleri açığa çıkarır. Temizlemesi de görürlerse modlara düşer.

Anlamadım ki şimdi neye yanıt yazdın sen? IPS panel kullanıyorum ben yan kasanın monitörü de TN hepsi var neyini anlamayacağım? Paneller, monitörden monitöre yani modelden modele farklı olabiliyor. Bir modelde IPS güzel ilen diğerinde kötü olabiliyor hepsi aynı değil. Yazılarım konuyu kirletmez benim, ama bazen kirleri açığa çıkarır. Temizlemesi de görürlerse modlara düşer.
İroni yaptım yav fanboylara ithafen sizin yazdığınız. :)

Öyle tiplere fanboy denir.

En birinci "Şakşumi" fanboyları yasaklanmalı. Intel ve AMD fanboylarından bile 5 kat daha etkili kanser ediliyor. Arştırıldı, test edidi, onaylandı.

Bütçeye göre hangisi iyiyse onu önermek marka tutmak anlamına gelmez. Ryzen'in çıktığı 2017'ye kadar iki yıl boyunca AMD AM3+ önermeyip Intel LGA1511 önerdiğim için bir takım kişiler bana duygusal sebeplerle tepki gösteriyordu. Şimdi ibre tersine döndü bu sefer F/P olmadığı için Intel önermiyorum diye yine tepki gösteriliyor. Ekran kartında AMD, 3070'e denk ama ucuz kart çıkarsın çeşitlilik olsun diye önerelim ama dengi yoksa Nvidia öneriyoruz diye marka tutmuş olmayız.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı