Tehdit ediliyorum

Merhaba, 11. sınıf öğrencisiyim. Geçen yıldan beri konuştuğum ve sevdiğim bir kız vardı, birkaç ay önce açılıp reddedilmiştim. Sonrasında okuldan bir çocuğu tanıdım samimiyetim yoktu benden yaşça büyüktü. Bir süre sonra bunlar sevgili olmuş ve ayrılmıştı, kızın Story'de gördüm. Ret yememe rağmen kızla konuşuyordum ve çok yakın arkadaşız aramız iyi. Geçen gün öylesine Instagram'dan ortak biyografi yazısı yaptık. Bizi sevgili sanıp kendini ilgilendirmemesine rağmen çocuk numaramı bulup WhatsApp'tan tehdit ve küfürler etti, bugün de beni aradı ve o çocuk değil kötü diksiyonlu başka birisi konuşarak beni parka çağırdı gelmeyeceğimi söyleyince evimi sordu uğraşmak istemediğimden yüzüne kapattım. WP'sine baktım PP'sine bıçaklı fotoğraf koyup benim adıma ithafen hakkında kısmına "F'ye ölüm" yazmış. Ne yapmalıyım sizce?

Dediği konuma gitmeni önermemem çünkü sana bir konum verdiyse o işin içinde bir b*kluk var demektir gittin diyelim illa bir şey olacağından değil ama gerek yok yani sokak dövüşünde az çok tecrüben varsa öyle kekoları basit bir şekilde alt edebilirsin zaten sen şüpheleniyorsan adam boş gelmez yanında bıçak taşır diye bu durumu polise bildirebilirsin hop üzerinde görürlerse bıçağı direk adamı kodese atırabilirsin tabii sana kalmış

Bence hiç kavgaya girme yoksa yine başı yanan sen olursun. Direk polise git. Böyle düşük IQ'lu insanlar yüzünden 4 yıldır denetimli serbestliğim var.

Hani polis hiçbir şey yapmıyordu polis bir işe yaramıyordu @GMC Denali @NipponChemiConKYCap @OverRar00 sizin gibiler sayesinde mesajımı alıntıladığım kişi 4 yıldır denetimli serbestlikte konu sahibine tavsiyem lütfen etiketlediğim kişileri dinlememeniz ve polise başvurmanız.

Hani polis hiçbir şey yapmıyordu polis bir işe yaramıyordu @GMC Denali @NipponChemiConKYCap @OverRar00 sizin gibiler sayesinde mesajımı alıntıladığım kişi 4 yıldır denetimli serbestlikte konu sahibine tavsiyem lütfen etiketlediğim kişileri dinlememeniz.
KS bir şey yazdı mı? O 4 yıl önceki adalet sistemiydi. 4 Yıl içinde çok sey değişti. Kendini korumaktan korkmaya devam et.

Hani polis hiçbir şey yapmıyordu polis bir işe yaramıyordu @GMC Denali @NipponChemiConKYCap @OverRar00 sizin gibiler sayesinde mesajımı alıntıladığım kişi 4 yıldır denetimli serbestlikte konu sahibine tavsiyem lütfen etiketlediğim kişileri dinlememeniz ve polise başvurmanız.

Bilip bilmediğin işlere karışma. Ülkenin durumu son bir kaç yılda böyle oldu tabi sizin gibi at gözlüklü gevezeler bunu kabullenmezler. Sınırını aşma, insanların sinirini bozma.

Ks bir şey yazdı mı? O 4 yıl önceki adalet sistemiydi? 4 yıl içinde çok şey değişti. Kendini korumaktan korkmaya devam et.

Ben konu sahibine kendini dövdür demedim polise başvur mahkemeye başvur dedim. Ayrıca ailesi ile de çıkabilir dışarıya bir süre dövmeden birisini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiç kavgaya girme yoksa yine başı yanan sen olursun. Direk polise git. Böyle düşük IQ'lu insanlar yüzünden 4 yıldır denetimli serbestliğim var.

Bak işte, denetimli serbestlik. Aynı şekilde adam öldürende şu an denetimli serbestlik cezası alıyor. Bu mu adalet? Kavga etmesine de gerek yok. Görmezden gelir, ileri giderse ailesine anlatır aileler birbirleri ile konuşurlar iş biter. Ayrıca o “düşük IQ’lu insanları” dinlemen yine senin suçun. Kendini böyle avutma.

Bilip bilmediğin işlere karışma. Ülkenin durumu son birkaç yılda böyle oldu tabii sizin gibi at gözlüklü gevezeler bunu kabullenmezler. Sınırını aşma, insanların sinirini bozma.

Ben kimseyi aşağılamadım sadece yanlış bilgi verdiğinizi söyledim size göre her laf atanı bıçaklayalım rastgele kavga edelim git kavga et diyorsunuz bıçaklanırsa konu sahibi güzelmi olacak.

Ben kimseyi aşağılamadım sadece yanlış bilgi verdiğinizi söyledim size göre her laf atanı bıçaklayalım rastgele kavga edelim git kavga et diyorsunuz bıçaklanırsa konu sahibi güzelmi olacak.
Bıçaklayalım diyen kim. Savunmada kullan diyoruz. Saldırmadığın sürece cezası yok zaten. Aç da TCK oku azıcık.

Sende afazi var galiba. Adam gibi mesajlarımı okumamışsın bile. Afazi bir insanla tartışmayacağım, zaten tartışma adabında yok. İyi forumlar.

Geri
Yukarı