Tehdit ediliyorum

Hani polis hiçbir şey yapmıyordu polis bir işe yaramıyordu @GMC Denali @NipponChemiConKYCap @OverRar00 sizin gibiler sayesinde mesajımı alıntıladığım kişi 4 yıldır denetimli serbestlikte konu sahibine tavsiyem lütfen etiketlediğim kişileri dinlememeniz ve polise başvurmanız.

Ya sen kimsin de insanlar seni dinlemek zorunda? Sabah sabah aksiyon arayıp kaşınıyorsun insanların sinirini geriyorsun. Daha denetimli serbestlik nedir desem o nedir yeniyor mu diyecek adamsın kalkmış burada insanları etiketliyon bu kişileri dinleme beni dinle yok ona bakma yok şuna yazma diye. Sana ne kardeşim? İnsanların görüşlerine saygı duymak zorundasın :D. Reelde ki arkadaşlarına Allah'tan sabır diliyorum tartışılmaya değecek bir insan değilsin vakit kaybısın. Afazi insan. Seni kimse takmıyor zaten bu kadar insandan sana da tepki geldiyse bil ki senin nasıl birisi olduğunu özetlemek için geliyor yoksa rahat ol kimse sana yazmaz.

Belalı tiplerle takılan kızdan zaten hayır gelmez. Bana kalırsa kızla ilişiğini kes, eleman zaten peşini bırakır. Sonra da serserilere değil de insan olana değer veren birini bulursun.

Bende demiştim birisini de arkadaş sanırım tutturmuş illa o kız olacak diye :D. Birisi de bize bir şey öğrettiğini sanıyor kimse takmıyor zaten mrht mi ne.

Ya sen kimsin de insanlar seni dinlemek zorunda? Sabah sabah aksiyon arayıp kaşınıyorsun insanların sinirini geriyorsun. Daha denetimli serbestlik nedir desem o nedir yeniyor mu diyecek adamsın kalkmış burada insanları etiketliyon bu kişileri dinleme beni dinle yok ona bakma yok şuna yazma diye. Sana ne kardeşim? İnsanların görüşlerine saygı duymak zorundasın :D. Reelde ki arkadaşlarına Allah'tan sabır diliyorum tartışılmaya değecek bir insan değilsin vakit kaybısın. Afazi insan. Seni kimse takmıyor zaten bu kadar insandan sana da tepki geldiyse bil ki senin nasıl birisi olduğunu özetlemek için geliyor yoksa rahat ol kimse sana yazmaz.

Başına bela açacak öneriler verirseniz buna saygı duyamam.

Merhaba, 11. sınıf öğrencisiyim. Geçen yıldan beri konuştuğum ve sevdiğim bir kız vardı, birkaç ay önce açılıp reddedilmiştim. Sonrasında okuldan bir çocuğu tanıdım samimiyetim yoktu benden yaşça büyüktü. Bir süre sonra bunlar sevgili olmuş ve ayrılmıştı, kızın Story'de gördüm. Ret yememe rağmen kızla konuşuyordum ve çok yakın arkadaşız aramız iyi. Geçen gün öylesine Instagram'dan ortak biyografi yazısı yaptık. Bizi sevgili sanıp kendini ilgilendirmemesine rağmen çocuk numaramı bulup WhatsApp'tan tehdit ve küfürler etti, bugün de beni aradı ve o çocuk değil kötü diksiyonlu başka birisi konuşarak beni parka çağırdı gelmeyeceğimi söyleyince evimi sordu uğraşmak istemediğimden yüzüne kapattım. WP'sine baktım PP'sine bıçaklı fotoğraf koyup benim adıma ithafen hakkında kısmına "F'ye ölüm" yazmış. Ne yapmalıyım sizce?
Avukat tanıdığım var, haddini bildiririz istersen.

Polise gidiyorsun onlar hallediyor kendisini dağ başında sanıyor sanırım birde dava açıyorsun oh mis

Beni de tehdit etmişlerdi ve parka çağırmışlardı. Engelledim hiç bir şey olmadı. Parka gidersen de agalarını al sopa falan al git. Gitmezsen de ailene söyle. Onlar bıçaklayamazlar hapse girerler . Anca artislik ....

Geri
Yukarı