Teknobiyotik eksik ürün yolladı

omer_hatay

Hectopat
Makaleler
1
Hepsiburada üzerinden Teknobiyotik'ten Aerocool Prime V3 500W kasa aldım. Ürün açıklamalarında alt ve üst kısımda toz filtresi yazmasına rağmen inatla sadece 1 adet toz filtresi olduğunu söylüyorlar. Bir de utanmadan dalga geçer gibi PSU havalandırmasında filtre takmak için yer var siz ayriyeten satın almanız lazım diyor. Bilgisayarı toplamamış olsam çoktan iade edecektim. Şikayetvar sitesine yazdığım için bir fırça atmadığı kaldı ve işin kötü yanı sürekli aynı eleman çıkıyor telefona. Kesinlikle tavsiyem uzak durun. Sorun yaşadığınızda muhatap olacağınız kişi yok gibi bir şey.

Dosya Ekleri

• IMG_20201222_151731.jpg
    IMG_20201222_151731.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 197
Orada yazanı düzgün okusaydın anlardın. Kasanın üstüne ve altına toz filtresi takılabiliyor yazmışlar, takılı geliyor yazmamışlar.

Teknobiyotik haklı.
Okuduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz bence. Az önce ki konuda da 3600X önermiştim 5600X önerdim sanıp fırça kaymıştınız. Bence bir Türkçe kursuna yazılmalısınız.

Orada yazanı düzgün okusaydın anlardın. Kasanın üstüne ve altına toz filtresi takılabiliyor yazmışlar, takılı geliyor yazmamışlar.

Teknobiyotik haklı.

İzlediğim kutu açılış videoları öyle demiyor ama, babanızın firması gibi savunuyorsunuz araştırmamış olsam konu açmam. :D

Geri
Yukarı