Teknobiyotik iade süresi

darkhourss

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Teknobiyotik’ten 4300 TL'ye bir hazır sistem aldım ve ürün daha hazırlanırken ertesi gün siparişi iptal ettim, ve 1-7 iş günü arasında gelir dediler bugün kartımı kontrol ettim para yoktu, ve Teknobiyotik’i aradım salı günü iade yapılmış bankanızla iletişime geçin en geç pazartesiye yansır dediler bankayı arayıp sordum iade gözükmüyor ama iade yaptığını söylüyorsa site dediler 1-10 gün arasında gelir dediler ve bugün 3 gün oldu sizce Teknobiyotik doğruyu mu söylüyor beklemeli miyim? Daha önce böyle olay yaşayan varsa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknobiyotik firmasına hiç güvenmiyorum, umarım sorunsuz bir şekilde iadeniz gerçekleşir.

Son günlerde Teknobiyotik ile ilgili sosyalde çok şikayet var bu arada.
2 hafta önce RTX 2060 Super aldım tertemiz bir şekilde geldi yani kişiden kişiye değişiyor biraz bence. Alırken ben de çok tereddüt ettim.

Hocam önce canlı destek’e yazıp cevap bekleyeceğim eğer yollamazlarsa arayacağım ve haber vermeden ses kaydı alacağım. Hem canlı destek mesajları, hem ses kaydı, sitede ki sipariş durumunu da göstereceğim ve bankada ki hesap hareketlerini de ve bu kanıtlarla tüketici hakem heyetine başvururum. Para mı geri alır mıyım?
İadeniz gerçekleşecektir tabii ki. Öyle bir dünya yok şu an. Muhtemelen mail gelmiştir zaten mailinize bakın.
İadeniz gerçekleşecektir tabii ki. Öyle bir dünya yok şu an. Muhtemelen mail gelmiştir zaten mailinize bakın.
Yok hocam gmailimde hiçbir şey yok. Zaten bankayı aradım ve iade gözükmüyor diyince bu konuyu açtım.

Bu Teknobiyotik kötüleme akımı nasıl başladı ben anlamadım. Ben dahil 3 arkadaş sistemlerimizi her şeyimizi buradan alıyoruz ve hiçbir sorun çıkmadı. Her sitenin sorunları olabilir ama bu herkese denk gelecek diye bir şey yok. Kitapyurdu'ndan 80 kere kitap siparişi verdim bana 70 kere ucu kırık, yırtık kitap geldi arkadaşıma hiçbir zaman sorunlu bir kitap gelmedi. Bu böyledir. Karalamanın lüzumu yok.

Bu Teknobiyotik kötüleme akımı nasıl başladı ben anlamadım. Ben dahil 3 arkadaş sistemlerimizi her şeyimizi buradan alıyoruz ve hiçbir sorun çıkmadı. Her sitenin sorunları olabilir ama bu herkese denk gelecek diye bir şey yok. Kitapyurdu'ndan 80 kere kitap siparişi verdim bana 70 kere ucu kırık, yırtık kitap geldi arkadaşıma hiçbir zaman sorunlu bir kitap gelmedi. Bu böyledir. Karalamanın lüzumu yok.

Sen ne anlatıyorsun kardeşim ya? Ne konuşuyorsun? Millet kafasına göre açıyor değil mi ben de dahil? Provizyon kodunu yazmamışlar iptalimi onaylamamışlar ondan dolayı ziraat’e daha para bile gelmemiş, ve 4300 TL para verdim ben cidden bu konuda yorum yapmanı istemiyorum. Ben sadece paramı istiyorum. 4300 TL az kazanılan bir para değil. Teşekkür ederim

Geri
Yukarı