Teknobiyotik ürün iadesinde işi yokuşa sürüyor

Merhaba ilgili ürünü iade almamak gibi bir lüksleri söz konusu değildir. Hiç bir gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilirsiniz. Üzerinde ki güvenlik bantlarının açılması gerekçe gösterilemez. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın

Merhaba ilgili ürünü iade almamak gibi bir lüksleri söz konusu değildir. Hiç bir gerekçe göstermeksizin ürünü iade edebilirsiniz. Üzerinde ki güvenlik bantlarının açılması gerekçe gösterilemez. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın
Teşekkür ederim. Bunun farkındayım ancak forumda ki bazı arkadaşların bu konudan haberi yok. Çıkmış keyfine göre iade edemezsin diyor. Ürünü beğenmedim yazdığımda iade talebine kimse bir şey diyemez bunun farkına varmaları lazım.
Yokuşa devam :) ürünü iade etmeyeceğim halde iade edecekmiş gibi devam ettim. Teknobiyotik firmasının gerçek yüzünü görmek bana artı oldu, başkalarıda görürse daha iyi olur.

Birde kesinti olacakmış :) şeytan diyor git iadeni et paranı kuruşu kuruşuna al. Kargo ücretinide ben ödeyecekmişim :)

Dosya Ekleri

• 9EA4A7A1-C770-49F1-9B05-68894A6EC72C.png
    9EA4A7A1-C770-49F1-9B05-68894A6EC72C.png
    51,6 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
O firmadan şahsım adına toplu iğne dahi almam. Bunun farkında olan binlerce insan var.Şikayet konularında bile sayfalarca bulunan şikayetlere kendi adamları bizi kötülemek için yorum yapıyor diyen bir firmadan ne beklenebilir ki. :) Size vermiş oldukları cevaba nazaran başka bir kullanıcı bir bilgisayar toplayacağı zaman o ürünleri haliyle o sistemlerde kullanacaklar. Yapılacak olan iadelerde ise hiç bir ek ücret zaten talep etme hakları da yok. Ayrıca sizde ki ürünün fiziki durumunu görmeden nasıl olur da ikinci el durumuna düşürürler. Sanırım bilir kişi var aralarında. :) THH zaten bu şekil de tüketici kanunlarını kendilerine göre uygulayan firmalar için var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı