Teknosa'ya Kirala özelliği geldi

Kesinlikle kısa ömürlü bir uygulama olarak görüyorum.
Verdiği kiranın parasını çıkartıp üstüne bir de kar edecek insanlar oldukça bu sistemler yürümez.
Örnek olarak evi kiralayıp iki katı fiyatına başkasına kiralayanlar.

Bence edilir ya, ben bu halktan her şeyi beklerim.

Geçen gün gördüm. Microsoft Game Pad'ini garantiye gönderince otomatik yenisini gönderiyorlarmış diye millet hasar ve şikayeti yokken yenisi gelsin diye şirketin iyi niyetini suistimal ediyor.

Amazon içinde aynısını yapmışlardı. Hizmetin hiçbir türlüsünü hak etmiyoruz.

Baktığım kadarıyla kısıtlı ürün skalası var ve anladığım kadarıyla onlarda bunu bir süreç olarak görüyor ve yönetimi kolay olsun diye fiyatı yüksek ürün çeşidini az tutuyorlar.
Böyle uygulamalar artsın isteriz tabii ki 2-3 senede bir konsol almaktansa 6aylık kiralar oynamak istediğini oynarsın.

Kiralama fiyatlarını çok yüksek buldum. 18 aylık kiralamada 29k olan ürünün kiralama fiyatı 25k ya denk geliyor. Bu servisi daha kullanışlı hale getirmeleri için fiyatını düşürmeleri gerekiyor ki insanlar tercih etsin. Kredi kartıyla satın alıp taksitlendirme yaparım daha iyi.​

Kiralama fiyatlarını çok yüksek buldum. 18 aylık kiralamada 29k olan ürünün kiralama fiyatı 25k ya denk geliyor. Bu servisi daha kullanışlı hale getirmeleri için fiyatını düşürmeleri gerekiyor ki insanlar tercih etsin. Kredi kartıyla satın alıp taksitlendirme yaparım daha iyi.​
Belirttiğim sebepten ötürü olduğunu düşünüyorum ilerisi için bir ayarlama gelecektir.

Bir süredir takip ettiğim ama fiyatlardan dolayı kararsız kaldığım sistemdi ama bu hafta kullanıp deneyimlemeyi düşünüyorum. Mevcut klavyemi bir süredir garantiye göndermek istiyordum fakat elimde yedek klavye olmadığından ve bilgisayarımda hemen her gün işim olduğundan gönderemiyordum. İşlerimi aksatmadan 1 aylık klavye kiralaması yapıp mevcut klavyemi garantiye gönderebileceğim.

Kısa süreliğine mantıklı olabilir. Ama halkımız bunu da suistimal edeceği için bir süre Teknosa bu uygulamayı bitirir diye düşünüyorum.

Kiraladıktan sonra bozulursa yada kırılırsa ne olacak?
1669740604996.png

Geri
Yukarı