Tekrar tekrar bozulan ürüne ne yapılmalı?

Yaklaşık 1 yıl önce Hepsiburada'dan Rampage'in bir klavyesini satın almıştım. Birkaç ay kullandıktan sonra bazı tuşlarda (özellikle Q-W-E) bir kere basınca birkaç kere tetiklenme sorunu çıktı. Garantiye yolladım, arızayı kabul edip sıfır ürün yolladılar. Onu da birkaç ay kullandım ve şimdi yine arızalandı. Caps Lock birden fazla basıyor ve 3 tuşu hiç basmıyor. Hepten iade etme veya aynı fiyata farklı ürün tarzı bir şey yapabilir miyim?
Bu tarz bir iade politikasında kapsamına giriyordu sanırsam, devamlı bozuluyorsa iade edebiliyordun şuan hatırlamıyorumda.

Satabilirsen sat ve bir daha da Rampage gibi bir hataya düşme yenisini al.

EVERESE klavye kullandım tam tamına 6 sene! 20 TL'ye bilgisayarcıdan almıştım. 6 sene sonra ne mi oldu? Bozulmadı. Kendim masadan düşürüp kırdım. Yoksa hala kullanıyordum büyük ihtimalle. Markalara takılmayın. Ürün saglamsa götürür mutlaka.

Böyle bir durumla karşılaşanlar için; Hepsiburada'ya yazdım. Segment'te talep açmam söylendi. Segment'e yazdığımdaysa klavye ulaşınca inceleneceğini ve buna bağlı olarak da onarım, değişim ya da iade yapılacağı söylendi. Klavyeyi yolladım, bekliyorum.

EVERESE klavye kullandım tam tamına 6 sene! 20 TL'ye bilgisayarcıdan almıştım. 6 sene sonra ne mi oldu? Bozulmadı. Kendim masadan düşürüp kırdım. Yoksa hala kullanıyordum büyük ihtimalle. Markalara takılmayın. Ürün saglamsa götürür mutlaka.
Sande bozulmaması o markanın dandik mal yapmadığı anlamına gelmez.

Geri
Yukarı