Telefon vergi indirimi onaylanan başvurular başa döndü

Bu resmen saçmalık değil mi? Görüyorlar bunlar fiziksel olmayan ürün ve sadece bir kod reddetmek için sadece bahane arıyorlar. Hakkımızı aramak lazım. Liyakatsız yöneticiler ya
Aslında şartlarda başka bir ürün olmaması gerektiği yazıyor yani alırken ayrı faturalandırabilir misiniz diye sorsaydınız keşke geçenlerde birini de poşet sebebiyle reddetmişlerdi

Aslında şartlarda başka bir ürün olmaması gerektiği yazıyor yani alırken ayrı faturalandırabilir misiniz diye sorsaydınız keşke geçenlerde birini de poşet sebebiyle reddetmişlerdi
Şarj aletini bunun yaşanabileceğini düşünüp ayrı fatura kestirmiştim. Kişinin kendini sağlama almasıı gerek çünkü hakkınızı savunan bir mekanizma yok.

Fakat 0 TL yani ücreti 1 kuruş bile değil yani sadece hediye verildi fakat faturada gözüküyordu :( galiba satacağım cihazı 2.elde yeniden başka bir cihaz alacağım artık onu da elden mağazadan.

Şimdi ben kontrol ettim fatura bilgilerim onaylandı ve IBAN bilgileri kontrol ediliyor yazıyor galiba benim işlem tamamlanıyor sizin güncel nedir durum?
Selam, iban bilgilerin onaylanıyor kısmından sonra para iadesi gerçekleşti mi ? Evetse bu yazıdan sonra takribi kaç ay veya gün sonra para iadesini sağladılar dostum ?.

Selam, IBAN bilgilerin onaylanıyor kısmından sonra para iadesi gerçekleşti mi? Evetse bu yazıdan sonra takribi kaç ay veya gün sonra para iadesini sağladılar dostum?

Benim de IBAN kontrol ediliyor bölümünde ancak arkadaşım şubatta IBAN bölümünde böyle bekliyordu şubat sonu gibi geri ödeme başlatılmıştır dedi sonra Mart'ın 6'sında yattı zaten bakanlık olduğu için belli bir gün vardır ay içerisinde muhtemelen IBAN bölümünde olanların ki nisanın 6'sında yatar diye düşünüyorum.

Selam, iban bilgilerin onaylanıyor kısmından sonra para iadesi gerçekleşti mi ? Evetse bu yazıdan sonra takribi kaç ay veya gün sonra para iadesini sağladılar dostum ?.
Bu gün baktım "Geri ödeme süreci başlamıştır" yazıyor hayırlısıyla yakında yatarsa %100 enflasyonlu 3-4k paramızı kullanabileceğiz

Geri
Yukarı