Telefonlara 2000+ TL para vermek ne kadar doğru?

muallim

Kilopat
Daha fazla  
Bnm çevremde dünya kadar borcu olan insanlar var 24-36 ay taahhütlü faturaya ek telefon alıyorlar toplama vurduğunda 3.000 TLleri buluyor. Peki bu kadar para vermek doğru mu? Oyun desen doğru dürüst oynanmaz film desen zevki çıkmaz küçük ekranlarda(5" altı için) hergün şarjı bitiyor. O insanlar sadece sosyal medya için telefonlara dünya kadar para veriyorlar. Kimi zaman çoluğunun çocuğunun rızkından keserek. Yazıktır günahtır. Tabi peşin parası olana lafımız yok. Mesela galaxy note 3de yapıpta galaxy s3de yapamayacağınız şey nedir? İş adamı iseniz iş değişir tabi :)

Mesele note 3 yada M8 değil. Sadece çocuğunun eğitimi için yeteri kadar para harcamayıp telefonlara dünya kadar para veren insanlara sinir oluyorum. Öğretmenim ben stajyerken okulda görüyordum çocuğuna doğru dürüst kıyafet almamış veli bi geliyor okula elinde NOTE 3.

Ben İphone , S4 ' ü olupta kontörü olmayan çok insan gördüm. Bende Galaxy Young var , 3000 Tl ' lik telefonla aynı işi yapıyor. Müzik dinleniyor , arama yapılıyor. ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı