Temiz kurulum ile KMSpico anakart dahil her yerden silinir mi?

Berk_7

Decapat
Makaleler
1
Bilgisayarımı geçen sene internet Kafe'de format attırdım, KMS pico ile Windows etkinleştirilmiş. Yaptığım Defender taramasında KMSpico'yu buldu ve sildi bir süre sonra KMSpico programının etkinleştirdiği Lisans'da bitti ve yenilenmedi. Slmgr /xpr komudunu kullandığımda "Windows bildirim modunda" bildirisini de alıyorum fakat, pek emin olamadım. USB ile kurulum yaparsam KMSpico %100 ihtimalle anakarta gömülmüş olsa bile temizlenir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Roblox desteklenmiyor ne yazik ki. Birkac yol var ama riske degmez. Telefondan falan oynasin o da.

Kapandi O, digerleri var sadece.
Recep Hoca'da böyle bir yorum yapmış, aklımın her yeri karıştı doğrusu.
Roblox desteklenmiyor ne yazik ki. Birkac yol var ama riske degmez. Telefondan falan oynasin o da.

Kapandi O, digerleri var sadece.
USB'deki KMSpico programının değiştirilme tarihi 2017 diye hatırlıyorum program orjinal olabilir mi? Çünkü o da internet kafeyi devraldı kafe 2013'den beri duruyor

Dosya Ekleri

• Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    53,2 KB · Görüntüleme: 20
BIOS'tan yüklü keyleri silebiliyorsun. Recep baltaş 49:53'te söylüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan kmspico'nun girdiği keyleri siliyoruz. Sonra yeni Windows kuruyoruz. Kmspico'dan kurtuluyoruz.

@Recep Baltaş kafalar karışık. KMS yaptım Retail key geldi. Kaç defa format attım gitmedi. Arkadaşa böyle bir şey olmaz değil mi? Hadi ben şikayetçi değilim ama arkadaş biraz şüphelenmiş.
Dostum
Bu sayfadaki kişilere sor onlar biliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı