Temmuz ayı asgari ücret zammı

Herkesin elinde tomarla para olmasi alım gücünü yada refah düzeyini arttirmiyor.
Elektriğe %100 zam gelecek. O maaş zammı bir işe yaramayacak. Yine eriyip gidecek.
Hocam bu kesin mi birkac yazı gördüm de, üretim maliyeti evde kullanilan tarife ücretini çok ciddi oranda geçmiş. Sanayi bile üretilen enerjinin maliyetini karşilayamiyor deniliyor, mesken abonelere %100 zam diyorlar. Kaldirilamaz bir zam tutarı bu.

Herkesin elinde tomarla para olmasi alım gücünü yada refah düzeyini arttirmiyor.

Hocam bu kesin mi birkac yazı gördüm de, üretim maliyeti evde kullanilan tarife ücretini çok ciddi oranda geçmiş. Sanayi bile üretilen enerjinin maliyetini karşilayamiyor deniliyor, mesken abonelere %100 zam diyorlar. Kaldirilamaz bir zam tutarı bu.

Kaynak aldığım yerin dediği neredeyse her şey tuttu. Büyük ihtimalle yaparlar.

Kesin değil ama bekleniyor hocam aradaki fark çok fazla büyük ihtimalle gelecektir bu zam %100 olmasa da yakın oranda bir zam mümkün. Miningci arkadaşlar üzgün bu zamdan sonra

Benim yarım saatlik işimi 1 günüme mâl eden adamların bu zamla birlikte 9/10 bin maaş alması beni rahatsız eder açıkçası.
Liseden sonra okumayıp memuriyete giren tanıdığımın arabası var. Ben üniversite okudum işim mesleğim iyi ama arabam yok. Maaşım da nispeten ona göre düşük. Devlete girmek bu kadar kolay ve ballı olmamalı.

Liseden sonra okumayıp memuriyete giren tanıdığımın arabası var. Ben üniversite okudum işim mesleğim iyi ama arabam yok. Maaşım da nispeten ona göre düşük. Devlete girmek bu kadar kolay ve ballı olmamalı.

Benim de dayım... olsaydı Bende okumazdım. 18'e girdiği gibi makam şoförü olarak atanan arkadaşlarım var :D

@429905 doktorlar yaptığı grevde sonuna kadar haklı. Adam o kadar sene okul okuyup 10-11 bin TL maaş alırsa normal isyan etmesi. Bir de bunun nöbetleri falan da var, nöbet için ödenen paralar da ayrı komik. Asgari ücret 6 bin TL'ye yaklaşırsa doktor o kadar sene okulu boşuna mı okudu?

Yeni konular

Geri
Yukarı