TEOG'dan 18 Yanlış Yaptım Nasıl Düzelir ?

Bende seninle aynı gibi bir şeyim Türkçe 1 Matematik 4 Fen 3 İnkılap 1 Din 0 İng 7 İng ve matematik batırdı beni yıl sonu notlarım idare eder 6-7 93 8 de 96 felan bekliyorum ama baya full-1-2 yanlış var o yüzden lise puanlarıda artacak.Umarım ilk mesajda dediğin gibi 1.nin %40 ı 2.nin %60ı alınır.Yoksa işimiz zor.Bu arada matematikte öteleme yansıma sorusu tartışılmasız yanlış.A da eşit değil bunu gören zeki öğrencilerin suçu ne ?

Okuyacak adam her lisede okur. Zaten 430 un üstünde alırsan iyi bir liseye gidersin. Ben senin çok kibirli ve hırslı olduğunu düşünüyorum. 430 neyine yetmiyor ? Ben geçen sene teogdan ilk sınavda 26 yanlış yaptım. Okul notlarım 80 90 100 dü ve yıl sonu 402 puanla ortalama bir lisye gittim. Lisede sınıf birincisiyim ve gayette çalışıyorum.

Okuyacak adam her lisede okur. Zaten 430 un üstünde alırsan iyi bir liseye gidersin. Ben senin çok kibirli ve hırslı olduğunu düşünüyorum. 430 neyine yetmiyor ? Ben geçen sene teogdan ilk sınavda 26 yanlış yaptım. Okul notlarım 80 90 100 dü ve yıl sonu 402 puanla ortalama bir lisye gittim. Lisede sınıf birincisiyim ve gayette çalışıyorum.

Yıl sonu ortalamaların iyi 100 nasıl aldın ? 8de alman imkansız teogda 26 yanlış çıkartıp 100 alman imkansız 2.teogda kaç çıkardın bu arada bide hangilerinden yanlışın ?

Geçen sene teoga girdim ilkinden 26 yanlış yaptım. Teog hariç okul notlarım 80-90 dı hep. Anladınmı kardeşim.

Tamam işte hangilerinden 26 yanlış vardı.Benim bu sene en düşük notum 80 diğer tüm notlar 95 teog 1 de Türkçe 1 Matematik 4 Fen 3 İnkılap 1 Din 0 İng 7 var 2.teogda daha çok asılıp 3-4 yanlışa düşürmek istiyorum sence yerleştirme kaç puan olur 6 91 7 92 8 96 bekliyorum.

Tamam işte hangilerinden 26 yanlış vardı.Benim bu sene en düşük notum 80 diğer tüm notlar 95 teog 1 de Türkçe 1 Matematik 4 Fen 3 İnkılap 1 Din 0 İng 7 var 2.teogda daha çok asılıp 3-4 yanlışa düşürmek istiyorum sence yerleştirme kaç puan olur 6 91 7 92 8 96 bekliyorum.
Bilemiyorum okuldaki rehber öğretmen yardımcı olur bence ona sor.

@Furkan Serdar Hırs yapmazsam başarıyı zor yakalarım . Ayrıca amacım ilk sınavda en fazla üç yanlıştı . İlk sınavlarımdan zaten 98'den aşağı not almadım . Yıl sonu notları 6-7 84 8 95 arası bekliyorum , bu yüzden hırs yapmak zorundayım .

Yeni konular

Geri
Yukarı