Teori: Potansiyel GTA 6 duyuru tarihleri

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Bildiğiniz gibi Rockstar “Next Grand Theft Auto” oyununun yeni fragmanını bu ay içerisinde yayınlayacak. Ben de sizler için düşündüğüm potansiyel çıkış tarihlerini belirledim.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu fikirler bana ait değil The Arda kanalına aittir. Sadece ben de aynı şekilde düşündüğüm için bunları paylaşmak istedim.

1-5 Aralık (Salı)
Rockstar Games genel olarak fragmanlarını şu günler de yayınlıyor. Salı, Cuma, Perşembe. Bu döngü çıkmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen Bully'de bile olmuş. Bu sebeple bunun potansiyel duyuru tarihi olduğu düşünülüyor.

2-7 Aralık (Perşembe)
Bugün The Game Awards 2023 programının başlayacağı gün ve The Game Awards sitesi üzerinde sponsorlar ve basın bölümünde Rockstar Games logosu mevcut. Ancak GTA gibi bir markayı Rockstar Geoff denen sevimsize yedirir mi? Orasını ben bilemem.

3- 1 Aralık (Cuma ve bugün)
Ve son olarak da bugün yani Cuma var. Bu da fragman olasılıkları arasında ve tatil günü olduğu için herkes okuldan çıkmış akşam üstü iken bir anda fragman çakabilirler. Bu Amerika saati olduğu için akşam üstü onların okuldan çıkış saatlerine denk gelecektir muhtemelen.

Neden 10 Aralık, 9 Aralık gibi tarihleri eklemedin diye sorar iseniz 12 Aralık tarihinde acayip dev bir GTA Online güncellemesi var. GTA Online güncellemeleri de 1 hafta önceden duyuruluyor. Bu sebeple bunun dahil olması mümkün değil denilebilir. Aynı zamanda fragman duyurusu mesajında da aralık ayının başları ibaresi yer alıyordu. Bu arada GTA Online güncellemelerine 1 hafta olayına kanıt da göstereyim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fragman 8 Aralık tarihinde yayınlanmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çıkış fragmanı ise 15 Aralık tarihinde yayınlanmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı