Terleyince cilde iğne batıyormuş hissi olması

Sorun bende de var. Çok fazla mastürbasyondan kaynaklanıyor. Dermatolojiye gittim. Krem jel ve hap verdi ama mastürbasyona devam ederseniz aynı şekilde devam ediyor. Geçene kadar çekmeyin

Hocam doktora git.

Yani diyeceğim kaldım böyle ne evden çıkabiliyorum ne de adamakıllı duygu yaşayabiliyorum.
Sorun bende de var. Çok fazla mastürbasyondan kaynaklanıyor. Dermatolojiye gittim. Krem jel ve hap verdi ama mastürbasyona devam ederseniz aynı şekilde devam ediyor. Geçede kadar çekmeyin.

Zaten benim kışın o kadar şiddetliydiki 4 aylık sürede yapmadım. Her şeyi denedim yani.

Evet hem kan hem de alerji testi herhangi bir şey çıkmadı(sen de hangi durumlarda ortaya çıkıyor?)

Benim de aynı. Hemen koşunca anında ateş çıkıyor 3 saniye sürüyor ateşin çıkması. Kabarık bir şey yok derinin altında kırmızı lekeler var.
Süpürge otu tohumu diyorlar. onu bir araştır istersen.

Son düzenleme:
Garip gelebilir ama kullandım fakat bir etkisini görmedim.

Abi hâlâ ısrarcı mısın ilacı vermemekte?
İstanbul'da isen doktorun ismini söylerim ilacı gerekli şekilde uygun görürse verir zaten, onun için sana gerekli tetkikler yapar.kimseden ilaç ismi isteme hocam bı bakarsın daha da kötü olmuşsun onun için söylemiyorum yoksa başka birşeyden değil eğer cildinde kırmızılık falan oluyorsa anlık fotoğraf çek göster doktoruna

Geri
Yukarı