Terleyince cilde iğne batıyormuş hissi olması

ya dostum şuan ne kadar sevindiğimi sana anlatamam yanımda olsan sarılır ağlardım sana :) . Çok mutlu oldum bu ilaç sana faydalı gelicek emin ol . Karaciğer yağlanması ,fazla oturup ders çalışmadan ve stresten meydana geliyor bu ilacı ve gece yürüyüşlerini aksatma ,sınava kadar bebek gibi olursun sıkıntın kalmaz. Çok mutlu oldum bu habere . Şunu anladım ki gerçekten raslantı diye bir şey var. Hiç ilgimin olmadığı yerden sağ tarafta gördüm bu başlığı ve yazmak istedim normalde anonimliğe önem veren birisiyim ama bunu kırıp yazdım ve sana faydası olmasına da ayrıca sevindim :)
iyi ki varsın 🤗🤗

Nasıl oldun kanka gelişme var mı?
Bu arada ben sorunu çözdüm. Tamamen karaciğerle alakalı. Adamakıllı beslen yeter. Bütün vitaminlerden almaya çalış ben doktora gitmeden çözdüm sorunu ^^

Kankam bugün gelecek New Life 4 hepa başlayacağım bakalım birkaç yerde daha gördüm bu kaşıntı problemini bakalım umarım geçer vitamin de kullanıyorum zaten zaman gösterecek her şeyi
Nasıl oldun kanka gelişme var mı ?
Bu arada ben sorunu çözdüm. Tamamen karaciğerle alakalı. Adam akıllı beslen yeter. Bütün vitaminlerden almaya çalış ben doktora gitmeden çözdüm sorunu ^^
Ne kullandın peki karaciğer için bir şey kullandın mı?

Neler yaşanıyor böyle. Sosyalde ilaç satışı mı başladı ne oldu? Daha önce hiçbir konuya bir tane mesaj yazmamış iki kişi nasıl bu konuda denk geldiniz de bu ilacı bu kadar övdünüz. İlginç.

Neler yaşanıyor böyle. Sosyalde ilaç satışı mı başladı ne oldu? Daha önce hiçbir konuya bir tane mesaj yazmamış iki kişi nasıl bu konuda denk geldiniz de bu ilacı bu kadar övdünüz. İlginç.
dostum ilacı benden almadı arkadaş kendisi bulduğu yerden satın aldı. Bence de ilginç ben sistem toplamaya çalışırken denk geldik. İlaç bana faydalı geldi o yüzden övdüm ki bu ilacı internette de öven çok fazla kişi var bana özgü bir şey değil anlıyacağın.

dostum ilacı benden almadı arkadaş kendisi bulduğu yerden satın aldı. Bence de ilginç ben sistem toplamaya çalışırken denk geldik. İlaç bana faydalı geldi o yüzden övdüm ki bu ilacı internette de öven çok fazla kişi var bana özgü bir şey değil anlıyacağın.
Kimyasal bir şey değil zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı