Tetenoz aşısı çok acıtır mı?

Hocam yanlışlıkla kullandığın kolunu açmassan bir şey olmaz. şahsen ben yanlışlıkla yapmıştım o hatayı.

Yani sağ koldan vurdurcam tamda ödev vardı 2 sayfa yapamayacağım akşama kadardı xd.
İstiyorsan olma. Sokak köpekleri ile çapulculuk oynarsınız.

Harika fikir ya neden aklıma gelmedi bu? :D

Selam arkadaşlar, ben 13 yaşında birisiyim ve bugün saat 13'de tetanoz aşısı olacağım. Nereden çıktı bu aşı? Yaparlarken çok acır mı? Sonrası önemli değil. Ağrırsa ağrısın.

Çok faydalı bir aşıdır. Kolunu kaldırınca ufak ağrılar olacak ve iğnenin yapıldıgı yerde ufak bir sertlik olacak Max 1 haftaya geçer onlar da.

Ben 2 ay önce falan oldum, hiç acıtmıyor. Doktor bir süre ağrıtır demişti ama bende hiçbir sorun olmadı. Ama aşı cidden acıtmıyor. Sonradan biraz yorgunlaşıyorsunuz ama geçiyor zaten. Korkmanıza gerek yok, asıl korkarsanız acıtır.

Ben de çok acıdı. Hemşire hanım 2014 yılında vurmadı resmen bıçak gibi hızlı bir şekilde sapladı. Kolum 10 gün ağrıdı. Kolumu kaldıramadım. Kıyafetlerimi zorla giydim. Bir de bayan hemşire idi.

Acıtmıyor merak etmeyin. 1-2 saniyelik bir acı zaten ama ben olduktan 1-2 dakika sonra kan şekerim düşmüştü. Birazcık başım dönmüştü. Sizde olmayabilir.

Geri
Yukarı