The Last of Us: Part 2 PS 5 sürümü 19 Ocak 2024'te çıkıyor

10 Dolar verip upgrade yapmak iyi gibi dursada (yeniden tam oyun fiyatı istemelerinden iyidir anlamında) oyun çıkmadan bir şey diyemem.

The Last Of Us Part II oyunun, gösterim videosu Playstation'un resmi kanalında yayınlandı. Video açıklamasına göre oyun 19 Ocak 2024 tarihinde PS5'e çıkış yapacak. Sizce oyunun fiyatı ne kadar olur? Bilgisayara gelir mi? İşte tanıtım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

The Last Of Us Part II oyunun, gösterim videosu Playstation'un resmi kanalında yayınlandı. Video açıklamasına göre oyun 19 Ocak 2024 tarihinde PS5'e çıkış yapacak. Sizce oyunun fiyatı ne kadar olur? Bilgisayara gelir mi? İşte tanıtım videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam daha yeni mi haberiniz oldu.

The Last of Us Part II oyunun, gösterim videosu PlayStation'un resmi kanalında yayınlandı. Video açıklamasına göre oyun 19 Ocak 2024 tarihinde PS5'e çıkış yapacak. Sizce oyunun fiyatı ne kadar olur? Bilgisayara gelir mi? İşte tanıtım videosu:

Remastered ile normalin farkı ne?

Seneye de The Last Of Us Part I Remastered Remake Directors Cut Part II Remaster çıkacak:)

Geri
Yukarı