The Witcher 3 bittikten sonraki boşluk

Ya sanki Triss, Yennefer ve Ciri toplasan kaç dakika görüyorsun 100 saatlik oyunda? Çok anlamsız bir ön yargı açıkçası, keza çok daha iyi yazılmış karakterler var Hearth of Stone'da. Blood and Wine için aynısını söylemek zor ama.

Selamlar, The Witcher 3'ü ana ve ikincil görevleri eksiksiz yaparak bitirdim. DLC'lere daha başlamadım, yakında başlayacağım. Fakat ana karakterler (Yennefer, Triss, Ciri, vs) olmadığı için DLC'lerden ana hikaye kadar zevk almayacağımı biliyorum. Şu an boşlukta gibi hissediyorum. Oyunu bitirdikten sonra benim gibi hisseden arkadaşlar var mı, yoksa ben oyuna bir tık fazla kapılmışım?
İki dlc'de hikaye anlamında beni daha çok tatmin etmişti şahsen.Özellikle blood and wine.

DLC'ler de çok zevkli. Bence hemen başla.

DLC'lerden de keyif alacaksın başlayınca görürsün.

Ya sanki Triss, Yennefer ve Ciri toplasan kaç dakika görüyorsun 100 saatlik oyunda? Çok anlamsız bir ön yargı açıkçası, keza çok daha iyi yazılmış karakterler var Hearth of Stone'da. Blood and Wine için aynısını söylemek zor ama.

Birkaç gün içinde başlayacağım umarım dediğiniz gibi olur

Başlığı açan arkadaşda yeni Enis Kirazoğlu seziyorum. Ayrıca kardeşim aynı durumu bende 3 ay önce yaşadım . Arkadaşlarım çok övdü ve oynadım. Sonrasında Kingdom Come Delivarence adlı oyuna başladım sarmadı 2 saat sonra çıktım. Bak bana 3 aydır cs go oynamayan adam cs go oynuyor. Sanada önerim o hikayeli oyunların hepsi aynı tat felan vermiyor.

Başlığı açan arkadaşda yeni Enis Kirazoğlu seziyorum. Ayrıca kardeşim aynı durumu bende 3 ay önce yaşadım. Arkadaşlarım çok övdü ve oynadım. Sonrasında Kingdom Come Delivarence adlı oyuna başladım sarmadı 2 saat sonra çıktım. Bak bana 3 aydır CS:GO oynamayan adam CS:GO oynuyor. Sanada önerim o hikayeli oyunların hepsi aynı tat falan vermiyor.

Sırf bu yüzden yeni hikayeli oyunlara başlamak istemiyorum. Çok rahatsız edici bir durum

Hemen acilen RDR2'ye başlıyorsun ve Witcher 3'ü unutuyorsun :d

RDR2'yi indirip 10 saate yakın oynadım fakat oyun sarmadığı için bıraktım. Belki ileride bir daha deneyebilirim.

Sırf bu yüzden yeni hikayeli oyunlara başlamak istemiyorum. Çok rahatsız edici bir durum

RDR2'yi indirip 10 saate yakın oynadım fakat oyun sarmadığı için bıraktım. Belki ileride bir daha deneyebilirim.

Hikayeli oyunlar candır. Aklıma Soma geldi bir garip hissettim.

Bende böyle hissetmiştim. Ayrıca oyun ve tüm DLC'ler bittikten sonra yapacak birşey kalmaması çok kötü. En sevdiğim oyun olan Resident Evil 4 bitince de boşlukta hissetmiştim. Medal Of Honor 2010 oynayın, oynamadıysanız.

Geri
Yukarı