The Witcher 3 neden ilerlemiyor?

Sen önce düzgünce düşüncelerini aktar.
Sen derdini anlattın da "fanboy"lar mı öneri yapmadı?
Bu W3 konulu ilk konu değil ve istersen geçmişime bakabilirsin, ben dahil tüm w3 severler anlayışla karşıladı. Ama senin eleştirin nesnel olarak geçersiz olduğu için biz ne yapalım?
Öneri konusuna kızgın atacak bir fanboya cevap bile vermek nafile.
@Eternal FİRE yazım yanlışlarından dolayı mesajını alıntılamadım, hikaye sıkıcı geldi, açılacak mı diye sordum? Laf atan kısmımı göstersene?

@Eternal FİRE yazım yanlışlarından dolayı mesajını alıntılamadım, hikaye sıkıcı geldi, açılacak mı diye sordum? Laf atan kısmımı göstersene?
Tava, sırf bir tane opsiyonel yan görev için dediklerine bak.
Ben senin metninden oyunun hikayesini sıkıcı bulduğunla ilgili neden bir şey bulamıyorum?

Yav tava toplama oyunu diyosun nasıl laf atabilirsin daha.O kadar içeriği varken küçücük bir farklılık olsun diye konulmuş görev için oyunu kalıplaştırıyosun.Bide gidiyosun rdr2 ile kıyaslayıp rdr 2 daha hızlı açılıyodu diyosun.Rdr2 witcherdan 10 kat yavaş açılıyor😀

Yav tava toplama oyunu diyosun nasıl laf atabilirsin daha.O kadar içeriği varken küçücük bir farklılık olsun diye konulmuş görev için oyunu kalıplaştırıyosun.Bide gidiyosun rdr2 ile kıyaslayıp rdr 2 daha hızlı açılıyodu diyosun.Rdr2 witcherdan 10 kat yavaş açılıyor😀
Hiç değilse ilk 2 saatte tava toplamıyoruz, baskın yapıyoruz.

Hiç değilse ilk 2 saatte tava toplamıyoruz, baskın yapıyoruz.

Tamam dostum Witcher 3 senin için tava oyunuysa oynamayabilirsin. Fanboy olduğunu bu kadar belli etmene gerek yoktu. Konuyu zaten oyunun ileride açılıp açılmadığını öğrenmek için değil fanboyluk için açtığın çok belli. Millet oyun açılıyor diyor sen RDR2 de baskın atıyoruz diyorsun hala bu kadar kasmana gerek yok.

Babacim gereksiz uzamis 2 saat daha deneyimle sarmazsa silersin. Rdr baska tur bu baska tur adi ustunde ryo. Rdr kiyasi yapamam oynamadim ama sen konu basligini adeta rdr mi w3 mu tarzina cevirdin ikiside babamizin oyunu deil. Nacizane sans ver derim. Ronaldo mu messi mi mevzusuna dondu

RPG oyunlarıyla aran yoksa sevmeyebilirsin. Mesela ben 2-3 kere oynamak isteyip ve sevmeyip bırakmıştım. Aradan yıllar geçti RPG oyunlarına ilgim başladığında tekrar oynamaya karar verdim. Oyuna bir başladım 7-8 günde bitirdim. Hatta oyunu o kadar sevdim ki hemen bitmesin diye bol bol yan görev yaptım. Fakat maalesef DLC'ler dahil oyun bitti 😞 Şu anda senin yerinde olup Witcher'da hikayeyi bilmeden baştan oynamak isterdim. Bu yüzden bence çok şanslısın. Bu arada başta dediğim gibi RPG sevmiyorsan boşuna zamanını harcama sevdiğin tarz oyunlara yönel. RPG seviyorsan da The Witcher %100 memnun kalma garantili bir oyun. Bu arada oyunda Geralt toplum tarafından dışlanmış bir tür. Bu yüzden birinin tavasını bulup memnun etmek toplumdaki ön yargıyı azaltır belki...🙂

Oyun şu anlık aşırı saçma geliyor bana. Nehirden yaratık çıkıyor kesiyoruz sonra kadının kızartma tavasını alıyoruz, kral griffin diye bir boss kesiyoruz falan filan. Oyun hiç ilerlemeyecek mi? Kadının tavasını bulma oyunu galiba. Red Dead Redemption 2'de ilk iki saatte tren baskını falan atıyorduk. Burada milletin kızartma tavasını alıyoruz. Arkadaşlarım açılır sonradan dedi hikaye dedi ama o zamana kadar dayanamayacağım galiba, çok bayıcı. (2 önemli DLC'de var.)

Reis ileride daha zevkli olacağını garanti ederim bu arada oyunu ana hikayesini bitirdikten sona DLC olarak ilk kötülüğün yumuşak dokunuşları sonra kan ve şarap DLC'sini oynamani tavsiye ederim çünkü hem yeni map açılıyor hem de bu DLC daha eğlenceli.
Babacim gereksiz uzamis 2 saat daha deneyimle sarmazsa silersin. Rdr baska tur bu baska tur adi ustunde ryo. Rdr kiyasi yapamam oynamadim ama sen konu basligini adeta rdr mi w3 mu tarzina cevirdin ikiside babamizin oyunu deil. Nacizane sans ver derim. Ronaldo mu messi mi mevzusuna dondu
Reis seni bilmiyorum ama rdr2 inde ilk 4 saati Witcher 3 gibi banda sıkıcı gelmişti onu için sana katılmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı