Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik okumak mantıklı mı?

Bana mı sordun bilmiyorum ama yine de cevaplayayım hemen.
Ben bu Haziran'da mezun olduğum için atamaları kaçırdım. 2022'de mezun olsaydım çoktan atanmıştım. 80 puanım vardı.

Geçen sene ve bu sene iki kere on binlerce tds ataması yaptılar. Her doktora sekreter diye. 60 puanlı bile girdi böyle olunca da. Ama şu an veya iki yıl sonra tercih olsa ne kadar kadro açarlar bilmiyorum.

Ama bakanlık açmasa bile üniversite hastaneleri açar. Az çok şansın olur. Tabii ona da sabır gerekiyor. Onlar da olmazsa hayli hayli özellerde çalışırsın. Her yer klinik dolu.

Bence ikinci üniversite okuman çok yerinde bir karar :)
Evet size sormuştum,cevabınız icin cok teşekkür ederim.Sonuna kadar şansımı deneyeceğim tek acaba dedirten sey örgün egitimdekiler oncelikli olabilir mi düşüncesindeyim.

Evet size sormuştum, cevabınız icin cok teşekkür ederim. Sonuna kadar şansımı deneyeceğim tek acaba dedirten şey örgün egitimdekiler oncelikli olabilir mi düşüncesindeyim.

Rica ederim :) denemekten zarar gelmez hem. Yolunuz açık olsun.

Hiç üniversite okumayıp kurslardan sertifika alıp işe girenler bile var bu alanda. (örn: Boğaziçi Enstitüsü.) Bence rahat olun.

Hiç üniversite okumayıp kurslardan sertifika alıp işe girenler bile var bu alanda. (örneğin: Boğaziçi enstitüsü.) Bence rahat olütfen cevap verir misin abla. AÖF tıbbi sekreterlik kaydım var. Sende AÖF bitirmişsin. Sana sormak istediğim 3-5 tane soru var. Buradan yazmak ayrı ayrı yazmak zor olur. Rica etsem Instagram'dan sorabilir miyim? Instagram hesabını buraya yazmak istemezsen ben yazayım sen bana mesaj at abla. Nasıl yapalım?

Hiç üniversite okumayıp kurslardan sertifika alıp işe girenler bile var bu alanda. (örneğin: Boğaziçi enstitüsü.) Bence rahat olun.

Lütfen cevap verir misin abla? AÖF tıbbi sekreterlik okuyorum. Size Instagram üzerinden soru sorablilir miyim? Buradan sormak zor olur birkaç tane sorum var abla. Sen Instagram hesabını buraya yazmak istemezsen ben yazabilirim abla nasıl yapalım?

Hiç üniversite okumayıp kurslardan sertifika alıp işe girenler bile var bu alanda. (örn: Boğaziçi Enstitüsü.) Bence rahat olun.
Lütfen cevap verir misin abla? AÖF tıbbi sekreterlik okuyorum. Size Instagram üzerinden soru sorablilir miyim? Buradan sormak zor olur birkaç tane sorum var abla. Sen Instagram hesabını buraya yazmak istemezsen ben yazabilirim abla nasıl yapalım?

Bana mı sordun bilmiyorum ama yine de cevaplayayım hemen.
Ben bu Haziran'da mezun olduğum için atamaları kaçırdım. 2022'de mezun olsaydım çoktan atanmıştım. 80 puanım vardı.

Geçen sene ve bu sene iki kere on binlerce tds ataması yaptılar. Her doktora sekreter diye. 60 puanlı bile girdi böyle olunca da. Ama şu an veya iki yıl sonra tercih olsa ne kadar kadro açarlar bilmiyorum.

Ama bakanlık açmasa bile üniversite hastaneleri açar. Az çok şansın olur. Tabii ona da sabır gerekiyor. Onlar da olmazsa hayli hayli özellerde çalışırsın. Her yer klinik dolu.

Bence ikinci üniversite okuman çok yerinde bir karar :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı