TikTok kapatılsın!

TikTok kapatılsın mı?

• Evet

Oy: 52 51,0%
  • Tabiki de

Oy: 37 36,3%
  • Hevet

Oy: 13 12,7%

• Oy verenlerin toplamı
    102
Kapanırsa ya ayrı bir uygulama açılır ya da diğer sosyal medya uygulamalarına geçerler (ki çoğunun Instagram'a geçeceğini düşünüyorum). Şu an bende nefret ediyorum ama en azından diğer platformlarda azlar.

TikTok kullanıyorum çünkü önerme sistemi harika. Kendime göre videolar buluyorum ve gayet zevkli zaman geçiriyorum. Bu kullanıcıya bağlı, sıkıntı şu ki 3 milyar insan içerisinden 2 milyarı bu TikTok'un absürt kötü ve saçma içeriklerin olduğu yerde. Onun dışında TikTok gayet iyi uygulama.

Hayır bilmeden indirmiş olabilir mesela halam TikTok ilk popülerleştiği zamanlarda gidip logonun üstündeki müzik notası işaretine kanmış ve indirmiş çünkü halam tam bir müzik hastasıdır hangi müziği görürse gidip dinler işte gidip indirmiş sonra biraz gezdikten sonra bana geldi dedi ki ''bu TikTok ne ya çöp gibi içerikler var müzik için indirdim İQ seviyesi insanlar gidip çöp gibi şeyler çekiyorlar hayatımda gördüğüm en çöp uygulama'' deyip silmişti.
Aslında ben de indirip insanların İQ seviyesini arttıracak video çekmeyi düşünüyorum. Öncelikle nefes almayı bırakmaktan başlayacağım.

Kapanırsa ya ayrı bir uygulama açılır ya da diğer sosyal medya uygulamalarına geçerler (ki çoğunun Instagram'a geçeceğini düşünüyorum). Şu an bende nefret ediyorum ama en azından diğer platformlarda azlar.
Reels'teki içeriklerin %90'ı TikTok'tan (ç)alıntı.

'Technopat Sosyal kapatilsin kullanicilarinin IQ seviyesi 10'u gecmez.' desem ne dusunurdunuz? Bu konudaki mesajlar icin de aynisini dusunmuyorsaniz kusura bakmayin ama elestirdiginiz insanlardan farkiniz yok demektir. Insanlarin zeka seviyeleri ne zamandir kullandiklari platformlarla belirlenebilir oldu?

Ayrica kapatmak cozum degildir.

Aklı başında birisi zaten uğraşmaz bu tarz şeylerle, uğraşanları da uyarırsınız dinlerse dinler.

Bu arada bu video için demiyorum ama can değer bazı şeyleri çok abartarak anlatıyor. Bilgisinin olmasını geçiyorum ama biraz hit için yaptığı şeyler olduğunu da düşünüyorum.

Gıcık şişko misafir çocuklarına benzetiyorum aynı ağzı sulu sulu anlatıyor kulaklıkta komik gözüküyor ahahhahaha.

Yeni konular

Geri
Yukarı